1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

10 Aralık İstanbul Buluşması

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde ozgun_cyprus tarafından 3 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Arkadaşlar 10 Aralık Cumartesi akşamı saat 5-6 gibi benim İstanbul'daki işim bitiyor. Beraber geleceğim arkadaşlar cumartesi akşamı dönecekler ama ben dönüşümü pazar gününe erteledim. Eğer sizlerden de müsait olacak olan arkadaşlar olursa Cumartesi akşamı bir buluşma tertip edelim diyorum. Buluşalım görüşelim, oturup bişeyler yiyelim içelim, yapabilirsek bir iki akvaryumcu dolaşalım :) Eğer akvaryumcular açık olursa pazar günü 2 ye kadar da vaktim olacak, katılmak isteyen arkadaşlar olursa yine dolaşırız... Maksat İstanbula kadar gelmişken sizlerle yüz yüze tanışmak, oturup bir sohbet etmek. Hadi herkes ayarlasın işlerini, güzel bir buluşma olsun em34:

Ps: Buluşmaya gelebilecek olan arkadaşlardan hermit ve salyangoz isteyen arkadaşlar bana en kısa sürede haber versin, gelirken yanımda getirebildiğim kadar getireyim :shh:

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Cevap: 10 Aralık İstanbul Buluşması

Özgün abi süpersin. Ben Cumartesi dershaenden 1'de çıkıyorum. Buluşma yerini belirleyelim ben gelirim. En kötü beraber dolaşırız akvaryumcu akvaryumcu. Pazar günüde akvaryumcuların bazıları açıyor.

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Güzel olurdu ama belirsiz o zamanki durum. Makam şöförlüğü böyle. Bugün ve yarın hafta sonu güme gitti mesela. İnşallah müsait olursam gelirim.

4. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat

İstanbul'un neresinde olacaksınız? Uygun olursam gelmek isterim

5. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner

Yeri siz belirleyin dostum. İstanbullu olan sizlersiniz. Ben taksiye atlar gelirim.

6. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Burak abi yer olarak Beyazıt tarafı olsun diyorum. Ordan Hagopa gideriz, Eminönüne geçeriz, Kadıköydeki yere gideriz, ordanda Canere gidebiliriz. Ne dersiniz ?

7. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat

Evet Beyazıt mantıklı olur, söylediğin gibi akvaryumculara gitmek daha kolay olur.

8. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Arkadaşlar Beyazıt'ta buluşulacak yerin harita üzerinden veya kordinatlarını verebilirseniz benim sağ solum belli olmaz işleri ayarlarsam gelmek isterim.

9. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Halil abi ilk önceliğimiz Reefland Akvaryum olucak. Haridaki yeri aşağıdaki linkte.

Reefland Akvaryum - www.reeflandakvaryum.com

Gelirsen süper olur hemde canlılarını alırsın benden :)

10. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Fatih kesin birşey söyleyemiyorum haftaya 3-11 vardiyası olacağım için izin alamazsam gelemeyebilirm sen canlıları pazartesi otobüs veya kargo ile gönderirsin.

11. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Özgün abi konuyu duyurular bölümünemi taşısak ? Üyelerde katılabilir belki ?

12. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner

Ok dostum taşıyalım, bu arada hermit ve salyangoz sparişlerini de ekleyin ona göre gidip toplayım :D

13. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner

Hadi arkadaşlar 10 aralıkta İstanbulda buluşmaya. Hermit ve salyangozlar benden, kim kaç tane ister yazsın. Buluşmaya gelirken de içi yarıya kadar tuzlu su ile dolu bir su şişesi getirsin, buluşmada vereyim :D
    Temel Abi sen gelemezsen seninkileri Fatihe bırakırım artık. Bir sözüm vardı sana, unutmadım saygılar:gif

14. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

Valla ben de gelmek isterim inşallah bir mani çıkmaz :) saat 21':00'de vrdiyam var benim de bir kaç saatliğine görüşebiliriz...

15. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

ya valla benim de sözüm vardı akvaryum kurulunca emeği geçen herkese tatlı ısmarlıycam diye. tatlı yiyecekler yanaşsın iskeleye :) Tabi o güne kadar akvaryum kurulursa, şart koydum valla hatırım kalır.

16. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli

Beni unutmayın :)
    Bir terslik olmasa bende gelirim inşallah...

17. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Özgün abi şu hermitlerden 10 adet salyangozlardan 10 adete ben alayım. Bendekilerin bir kısmını dağıtmıştım, kalanlarıda telef oldular ve conchlarımıda öldürdüler üstelik. Akvaryumda temizlikçi kalmadı neredeyse :)

18. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat

Akvaryumcuları gezmek için saat biraz geç değil mi? Buluşma saati netleştiğinde ben *****'a söylerim, işi yoksa dükkanı kapatmaz.

19. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR

Anadolu yakasından ben sorumlu olabilirim. Fatih oraları gezdirir. Bende buraları. :)

20. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

***** abiyle konuşsursun sen abi misafirimiz geliyor Kıbrıstan dersin.

Görkem Kadıköydeki yer kaçta kapatıyor bilgin varmı ?

Sayfayı Paylaş