1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

10 Kasım

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Aguila Negra tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    Bu gün Atatürk'ün ölüm yıl dönümü,
    Aşık Veysel'in kendi sesi ile ''Atatürk'e ağıt''
    [video=metacafe;1907188/atat_rke_a_t_a_k_veysel/]http://www.metacafe.com/watch/1907188/atat_rke_a_t_a_k_veysel/[/video]

fth-94, görkemtemel, kerem11 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Adı Milli (!) Eğitim Bakanlığı olan kurum, okullarda İstiklal Marşımızı kaldırırken,

İnsanlarımız tuttukları herhangi bir boktan futbol takımı hakkında sabahtan akşama kadar konuşmalarına rağmen memleketin gidişatına sessiz kalırlarken,

Kahraman askerlerimiz bir bir terörist ilan edilip içeri tıkılırken,

Ülkemizi bölmeye çalışan ve onbinlerce insanın katili olan aşağılık terör örgütü PKK'nın mensupları ve destekçileri "ADAM" yerine konulurken, hatta İmralı'daki insan müsvettesi herif Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni yönlendirmeye çalışırken, başımızdakiler "GEREKİRSE PKK İLE MASAYA OTURABİLİRİZ" mesajları verirlerken,

Eğitim sisteminin içine edilirken, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız resmen maymuna döndürülürken,

"Aydın, aydınlık, entellektüellik" sözcüklerinin içi boşaltılmışken,

Kurduğun ülke "10 Kasım'da sap gibi ayakta durmaya gerek yok!" diyen zihniyet tarafından yönetilirken,

"Köylü milletin efendisidir" diyerek kurduğun ülke günümüzde köylünün anasına küfredenler tarafından yönetilirken,

"Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz!" diyerek kurduğun ülke tam olarak şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar tarafından yönetilirken,

İZİNDEYİZ ATAM!

Hakikaten izindeyiz...

fth-94, YIKIKTEMO, emmi_06 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Onur abi,ALLAH(CC)'ına gurban.
    Öyle birşeyler yazmıssınki şu bizim %46'LIK KOYUN halkımızda anlasa artık.

Atam,izindeyiz.

fth-94 ve Onur G. HİTİT bunu beğendi.
  4. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Abi bu adamlar kimki TÜRKİYE CUMHİRİYETİ ' nin muhatapı oluyorlar.

Andımız kaldırıldı diye biliyorum. Fakat istiklal marşı'nı biz hala okulda okuyoruz. Ben okumaktanda gerçekten zevk alıyorum ve çok hoşuma gidiyor. Ayrıca çoook anlamlı bir marş. Sen bu devletin herşeyinden faydalan okulundan, hastanesinden, postanesinden sonra marşa geldimi yok öyle yok böyle...

Onur abi ağzına ve ellerine sağlık. Çok güzel şeyler yazmışsın.

Gerekirse atam için 1 dk saygı duruşu değil 1 saatlik saygı duruşunda bulunabilirim.

Atamızın ne zorluklarla kurduğu ülke her geçen gün başımızdakiler sayesinde dahada kötüye gidiyor. Özelleştirilmeyen yer kalmadı arkadaş...

Onur G. HİTİT bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş