1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

10 kg prodac tuz + Aqua macro protein skimmer şok fiyat

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde djhsynspn tarafından 9 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. djhsynspn

djhsynspn

Yer:
    istabul
    İsim:
    hüseyin çalıkıran
    10 kg prodac tuz + Aqua macro protein skimmer şok fiyat 250 tl bugün için geçerli..protein skimmer 500 600 litreye kadar sump sistemi olmayan arkadaşlar için özellikle idael bir ps dir...isteyen sump sistemindede gönül rahatlığı ile kullana bilir yer istanbul halıcıoğlu kargo karşı ödemeli heryere yapabilirim 7 / 24 ulaşa biliceğiniz numara 0534 424 11 95 saygılar...

2. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Hüseyin Bey
    Güncellemelerinizden sıkıldığım için malzemelerinizi alıp, sizide bizide bu dertten kurtarasım var.Hergün güncelleme ile malzeme satılmaz ki!

İlanınıza müdahalede bulunmak istemiyoruz ancak ilan kurallarına uymuyorsunuz!

murat parin, YIKIKTEMO ve cirol bunu beğendi.
  3. djhsynspn

djhsynspn

Yer:
    istabul
    İsim:
    hüseyin çalıkıran
    böyle birşey varmı güncellemelerinden sıkılma gibi verdiğim ilanla ilgilenmem sizi neden bukadar rahatsız ediyor ? satılması için ilanda bulunuyorum ve bunu takip ediyorum edicemde böyle bir saçmalık varmıya bu forum sitesi anlaşılan tamamiyle size ait ki size ait olmasa gerçek yönetici arkadaşların bu yazmış oldunuz yoruma tepkisiz kalmaması gerekir yada bir birini tutma gibi birşeyler söz konusu..benim güncellemelerimde rahatsızlık veren konuyu gerçekten anlamış değilim sizin yapmış oldunuz bu yazılımdan sonra hiç kimsenin malzemelerle ilgilenmiceği alenen ortada buda benim kişilik haklarıma saldırıdır başka birşey değil eğer bu şekilde devam edilceksede silersiniz üyeliğimi olur biter..böyle bir saçmalıkmı olur kitle ilanıda olsun bitsin bak orda telefon vs herşey şahsi bilgilerimi paylaşmışım madem rahatsızlık duyuyorsun ararsın anlatırsın derdini ilanımın altına bu şekilde yazılar paylaşmayanı ben doğru bulmuyorum birader...

4. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Hüseyin Bey ilan kurallarını okumanızı ve karşınızda tanımadığınız kişiye hitap şeklinizin nasıl olması gerektiğini düşünmeniz gerektiği kanaatindeyim.İlanınızı kilitlemek silmek bunlar bizim en son başvuracağımız çareler.

Tapatalk...

5. djhsynspn

djhsynspn

Yer:
    istabul
    İsim:
    hüseyin çalıkıran
    Bu forum sitelerine üye olan arkadaşlardan kaçı kuralların tümünü okuyor ? doğru yetişmiş insan zaten insanlara nasıl davranması gerektiğini bildiğini düşünüyorum oyüzden evet kuralların hepsini okumadım orada yeni üye yazıyor diye dün sabah üye olmadım sonuçta ve bu forum sitesinde üye olduğum gibi çoğu forumlardada üyeliğim buılunmaktadır ve şuana kadar sizin verdiğiniz tepkiyi hiçbir site vermedi böyle bir tepki verirse karşımdaki ne aileden almış olduğum terbiye nede uğrunda herşeyi kaybet pasınada olsa hakkımı aramak endoğal hakkım. .Keşke yakın olsaydıkda yüz yüze konuşma imkanımız olsaydı bir birimizi daha iyi anlıyacağımızı düşünüyorum o şekilde :) ben hergün 1 kere tüm üyeliğim oldu forum sitelerini ziyaret edip ilanlarımı kontrol edip daha sonra sitelere gelen müsafir arkadaşların kafalarında soru işareti kalmasın acaba güncelmidir değilmidir diye ilanlarımı güncellerim oyüzden bu benim yapmış ve düşünmüş olduğum şey yanlış ve rahatsız ediciyse sorun yok sen haklısın. .Silmek konusuna gelincede orası seni,n vijdanına kalmış bişe ama ben senin yerinde olsaydım silerdimde yanı sen benim vermiş olduğum ilanımın altına o yorumu yazıcağına direk silseydin beni allah şahidimdirki daha iyiydi ben senin yazmış olduğun yazıylada kendimi aciz zavallı bir konumda gördüm şahsen. Neyse sizden veya diğer forum yönetici arkadaşlardan ricam ilan kapansın saygılar. ...

6. harfuzmani

harfuzmani

Yer:
    Bursa
    Hüseyin Bey bakın olayı ajite ediyorsunuz.Bu sefer de gidip dayanamadılar ilanımı sildiler diye şikayet mi edeceksiniz. :)
    Size bir sitemde bulundum sadece ilanı hergün güncellemenin manası yoktur zaten.Haftada bir güncellersiniz olur biter.Dediğinizin tam tersi hergün güncellemek sizi dediğiniz konuma sokar.Konuyu daha fazla uzatmamak adına sizde müsade ederseniz konuyla alakasız tüm mesajları siliyorum.

Tapatalk...

7. djhsynspn

djhsynspn

Yer:
    istabul
    İsim:
    hüseyin çalıkıran
    5 yaşındaki çocuk gibi şikayet edicek değilim kapana bilir ilan

Sayfayı Paylaş