1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

10 litrelik bitkili nano akvaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde ozgurpınarbası tarafından 23 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. ozgurpınarbası

ozgurpınarbası

İsim:
    ozgur pınarbası
    DSC_2179.JPG DSC_2178.JPG DSC_2177.JPG DSC_2176.JPG Selam arkadaşlar foruma yeni katıldım.Akvaryumu yeni kurdum Bitki bakımı hakkında fazla bilgim yok.Dipte Denerlle deponitmix 1kilo Üzerine siyah denerlle kumu kullandım.Co2 tropicadan gazlı dakikada 3-4 kabarcık veriyorum.ışıklandırma LED 7500K saat 9da açılıyor 14:30da kapanıyor.Tekrar 17:30da açılıyor 22de kapanıyor.Sizlerden önerisi olan varmı uygulamalarım doğrumudur.teşekkürler.

Pennywise, akarsedat ve Alparslan bunu beğendi.
  2. osman 26

osman 26

İsim:
    osman DEĞİRMENCİ
    Merhaba hoşgeldiniz bitkiyle uzaktan yakından alakam yok fakat yardımcı olacak biri mutlaka vardır. Görüntü açısından ortam çokgüzel kayaları özellikle sevdim bitkilerde güzel gözüküyor keyifli forumlar

ozgurpınarbası bunu beğendi.
  3. ozgurpınarbası

ozgurpınarbası

İsim:
    ozgur pınarbası
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık dört ay önce kurduğum Nano Tankımın son hali budur. Yorumlarınızı eleştirilerinizi bekliyorum.

Yılmaz Ergin ve Pennywise bunu beğendi.
  4. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Arkadaki yeşil bitkiler yeride diffizörün olduğu yere kırmızı tonlu bitkiler düşünülebilir. Arka fonda oynamalar yapılabilir. Siyah boğmuş beyaz ve gün ışığı aydınlatmalı kombinasyonlar denebilir.

ozgurpınarbası bunu beğendi.
  5. murataytenn

murataytenn

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    murat ayten
    Ben çok beğendim tebrikler.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş