1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

100*50*40

Başlığı 'Tatlı Su Hobiye Başlangıç Portalı' kategorisinde masymcan tarafından 24 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. masymcan

masymcan

İsim:
    cemal can
    Sonunda balıkları da koydum akvaryuma 4 yunus yavrusu, 1 kaya balığı, 1 vatoz, 1 prena, 4 mavi prenses, 1 kırmızı prenses, 5 sarı prenses.. rengarenk bir akvaryum oldu :)

[video=youtube;gAnFfnpESXo]http://www.youtube.com/watch?v=gAnFfnpESXo[/video]

2. serdarkocer

serdarkocer

İsim:
    serdar
    Cevap: 100*50*40

Hadi hayırlı olsun.... ama tek sorun ısıtıcıyı ortadan alsan olmaz mı ? :D

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hayırlı olsun akvaryum sağlıklı görünüyor. Balık türleri renkli ama Piranha uymamış bence. Merak attim kaya balığı dediğiniz balık nasıl bir balık ?

İnşallah sağlıklı balıklar barındırmaya devam edersiniz...

4. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım

Tatlı suda , tuzlu suda yaşayan bir balıkmış ;

5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Erman Pehlivan bunu beğendi.
  6. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım

Şimdi oldu ... Ne alakası varsa :F

7. masymcan

masymcan

İsim:
    cemal can

Evet temel bey Pirena uymadı bir yakınımın ısrarıyla koymuştum ama mavi prensesler onun kuyruğuna vuruyorlar hayvancağızda kuyruk kalmıcaktı devam etselerdi.Bende daha sonradan çıkardım onu bir arkadaşıma verdim. Kaya balığı ( yaşayan kaya) çok güzel bir balık kuma gömüyor kendini sonra aniden çıkarıyor. Fakat İsmail beyin verdiği url deki özelliklerinde şöyle yazmış; '' Kendilerini kuma gömerek yada kaya üzerinde ölü taklidi yaparak küçük cichlidleri avlarlar''. Şimdi yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Ben devamlı gözlemliyorum küçük sarı prensesler var onlara hiçbir zararı dokunmadı.Ayrıca iyi dilekleriniz için teşekkürler.

8. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Cemal bey siz yinede gözlemlemeye devam edin.Şuan akvaryum'da iki sert tür var biri mavi prenses ve yaşayan kaya tabi Piranha'yı elediğinizi düşünerek.İlerde bu iki tür yunus ve sp'leri ciddi anlamda hırpalayabilirler.

9. yusta1907

yusta1907

İsim:
    Yunus Emre Usta

Şimdi gözleme devam etmelisiniz.Fakat ilerleyen zamanlarda sorun çıkabilir.

:nazar:Sağlıklı Balıklar.

Sayfayı Paylaş