1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

100*50*50 Malawi Tankım

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde balyoznuri tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Arkadaşlar forumun tekrar aktif hale gelmesine çok sevindim. Umarım bidaha bukadar uzak kalmayız. Tankımın son halini sizlerle paylaşmak istedim. Yorumları bekliyorum. Herkeze şimdiden teşekkürler.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Ellerine emeğine sağlık süper olmuş. Genel görüntü ve dekor şık. Nice sağlıklı canlılar yetiştirmeni dilerim.

3. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Teşekkür ederim Temel bey yorumunuz için.

4. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Bişey sormak istiyorum arkadaşlar. Forumda birçok yavru almayla ilgili yorumları okudum. Kimi ksutur kimi kusturma diyor. Kusturmazsam şayet yavru balıkların bu akvaryumda hayatta kalma şansları varmı? Kayalıklara saklanabilirlermi? Şimdiden teşekkürler.

5. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Aytekin bey emeğinize sağlık güzel bir tank olmuş.Bir kaç tanede anubias bitki eklemenizi tavsiye ederim.

6. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    Teşekkür ederim benim düşüncelerim arasındada anubias eklemek vardı inşallah kısa zamanda 1-2 kök eklicem.

7. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Aytekin bey başarılı bir tank ama sanki yeşil eksik biraz kayalar yavrular için uygun gibi geldi bana.

8. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Bende bu sıralar sizin gibi bi sıkıntı içerisindeyim. Kendi tankımı ve filtremi aldım ancak henüz kuramadım. Kuzen'imin akvaryumunda bi sarı prenses ve bi imparator ağzına yumurta aldılar 3-4 gün oluyor. Bizde çok fazla saklanacak yer olmadığından iki anneyi de ayrı yavruluklara aldık ne olur ne olmaz diye. Çünkü sarı prensesi tanka ekleyeli 3 gün kadar oluyor ve tankın eski erkeği rahat bırakmıyor dişiyi. Habire kovalıyor. Strese girmesinden korkup ayırdım ama elbet üstadlardan fikir beyan edecek olan vardır. Sağlıkla büyütmeniz dileğiyle canlılarınızı. :)

9. balyoznuri

balyoznuri

İsim:
    Aytekin Öztürk
    İlginiz için teşekkürler. Erman bey umarım en yakın zamanda sizde tankınızı kurar ve bizimle paylaşırsınız. Bizden daha çok deneyimli üyelerimiz bizi bilgilendiriceklerdir. Ben şuan kusturmayı düşünmüyorum bakalım hep beraber görücez sonucu.

Sayfayı Paylaş