1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

1000lt lik Yeni Red Rainbow Tankımla Merhaba

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Ercan GÜNGÖR tarafından 3 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Ercan GÜNGÖR

Ercan GÜNGÖR

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Ercan GÜNGÖR

emin olun haftalık %20 su değişiminden çok daha pratik oluyor malum dairede oturuyoruz ve bu tanka yeterli hacimde su dinlendirmek pek mümkün değil sabah bir akşam bir(reçete misali oldu kusuruma bakmayın:))damacana su çok iyi geldi keratalara doymak bilmiyorlar maaşallah imkanınız varsa tavsiye ederim

2. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    Ben Tuzlucu olduğum için RO su kullanıyorum ama damacana kullanıp memnun olan arkadaşlarımız azımsanmıyacak kadar çok. Ro suyun eziyeti: Koy musluğun altına bekle Allah bekle ki 30 lt su dolsun sırf bu yüzden 2 haftada 1 kere su değişimi yapıyorum.

3. Ercan GÜNGÖR

Ercan GÜNGÖR

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Ercan GÜNGÖR
    mustafa bey tuzlu zor zanaat o konuda sizi tebrik etmek lazım bende damacanayı hazır olarak kullanmıyorum yatarken damlama usulü bırakıyorum damacanayı su sabaha kadar doluyor onu tanka ekliyorum sabahatan bıraktığım damacanada akşama kadar doluyor onuda ekliyorum o kadar yoksa günde iki damacana hazır suya maddi olarak benimde gücüm yetmez zaten:)

4. Ercan GÜNGÖR

Ercan GÜNGÖR

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Ercan GÜNGÖR
    Arkadaşlar bu aralar bi değişiklik olmadığı için konuyu güncellemedim yeni akvaryuma ilk sürpriz vatozlardan geldi 2 saat önce küpün içini yumurta dolu olarak gördüm heralde albino dişi yumurtladı temo4 bu ilk vatoz deneyimim oyüzden çok bilgim yok yumurtaların çıkacağınıda pek sanmıyorum çünki erkeğin ilk tecrübesi benim bildiğim baba kafası küpün içinde kuyruk dışarda olcak şekilde yumurtaları havalandırır ama bizimki sürekli gözler dışarda nöbet tutuyor ara sıra küpten çıkıp ortalığı kolaçan edip geri dönüyor su tepkili kuluça aparatı var elimde yumurtaları alsammı diyorum ama müdahalede etmekde istemiyorum vatoz konusunda tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum..

Bu arada troplarada elden yem yedirme çalışmalarına başladım keratalar hiç çekinmiyor tableti yapıştırdıktan sonra elimi tabletin üzerine kapatıyorum parmakalarımın arasına girip girip çıkıyolar hatta biri avcumun içine kadar girdi arada parmaklarımıda tutup silkeliyolar bam başka bi duyguymuş inşallah herkese nasip olur yakın zamanda çekebilirsem bi video paylaşıcam inşallah..

5. keremcotala

keremcotala

Yer:
    Adana
    İsim:
    Kerem Çotala
    Mükemmel bravo sağlıklı balıklar.

6. Ercan GÜNGÖR

Ercan GÜNGÖR

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Ercan GÜNGÖR
    Arkadaslar herkese selam isten gucten kafami kaldiramadigim icin uzun zamandir foruma ugrayamadim kusuruma bakmayin uzun bekleyisten sonra redlerden ilk 4 yumurcak geldi arkasi gelir insallah yakin zamanda fotolarini paylasicam herkese saygilar

cirol ve Alparslan bunu beğendi.
  7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Çok iyi yavruların gelmesi fotoları görelim abi...:)

8. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Kimleri görüyoruz Ercan nerelerdeniz özlettin kendini :)gözün aydın kardeşim ,artık arayı uzatmadan şöyle güzel kareler bekliyoruztemo11

9. -doctore-

-doctore-

Yer:
    Samsun-BAFRA
    İsim:
    muhammed yıldız
    Çok güzel ölçüler, çok güzel balık seçimi. Bol bol yavru alırsınız inşallah. Güzel diyetlerle sorunsuz bakarsınız diye düşünüyorum. Emeklerinize sağlık.

10. Ercan GÜNGÖR

Ercan GÜNGÖR

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Ercan GÜNGÖR
    Saolun arkadaşlar yumurcaklar şuan sumpta biraz boylandıkları zaman ana tanka alıp fotolarını çeker yüklerim yanlız canımı sıkan bir durum var anaçlar çok yavaş büyüyolar yanıkmı kaldılar acaba.

11. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Ercan Tropheuslar 7 cm'e kadar hızlı gelişim gösterirler ve bundan sonraki gelişim süreci çok yavaş olur.:)

Sayfayı Paylaş