1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

100x40x50 akvaryumum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde m2ho06 tarafından 11 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. m2ho06

m2ho06

İsim:
    mahmut aktaş
    Selamun aleyküm arkadaşlar. Hayırlı ramazanlar , hayırlı geceler.

Yeni bir akvaryum kurdum sizlerede göstermek istediğim, tabi sizlerin tavsiyelerine de ihtiyaçlarım var.

Dış Filtre : tetra ex 700

Kum : silis kum (0,3-0,8 arası karışık)

Yem : Sabah (tetra discus) Akşam (sera flora)

Balık : Yunus ( 5 adet yavru) , Vatos - Yunusları belli bir boyuta gelince çıkarıcam bu akvaryum onlar için az bile . 150 cm tank var arkadaşımda ondan devam edicez :)

Işıklandırma yarına yapılıyor inşallah. Hava motoru alıcam kısmetse en kısa zamanda, dekorasyon olarak kaya alıcam tam ortaya bişiyler yapmak istiyorum . Bu ara vakit bulamadığım için şimdilik elimden gelen bu. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

İyi geceler..

Adnanisanur, Alparslan ve veysel bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Gayet güzel bir kurulum olmuş eline sağlık, tek diyebileceğim arka fonu siyah veya mavi düz renk bir fon yap. Bu şekilde odak noktası arka fon olmuş balıklar geri planda kalmış. Kaya ekle bir kaç parça ama fazla olmasın yunuslar kumluk alanları da severler.

m2ho06 ve Adnanisanur bunu beğendi.
  3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Gayet güzel görünüyor ama birazda kaya vb. eklemeniz daha da güzel olacak, Veysel abinin tespiti yerinde olmuş bence de arka planı değiştirin balıklar ön planda olsun...:nazar:

m2ho06 ve Adnanisanur bunu beğendi.
  4. m2ho06

m2ho06

İsim:
    mahmut aktaş
    Herkese yardımları için teşekkür ederim. temo11

5. Eline sağlık çok güzel olmuş.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. m2ho06

m2ho06

İsim:
    mahmut aktaş
    Akvaryumumdan son kareler daha iyi birsey olmasını isterdim ama maddiyat bunları gösteriyor şimdilik[​IMG]

Sayfayı Paylaş