1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

100x50x55 Akvaryum Kaya Dizaynı Sorunu

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde ccasper tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. ccasper

ccasper

Yer:
    Kocaeli / İzmit
    İsim:
    Serkan
    Merhaba arkadaşlar aşağı yukarı 1 yıldır tuzlu su akvaryumuna sahibim almalar satmalar bitince en sonunda bir metrelik akvaryumu kurmuş bulunuyorum aklıma takılan sorun ise elimdeki kayalarla en mantıklı dizaynı bu şekilde yapabildim ama mercan almaya başladığımda sanırım mercanları koyacak yer bulamayacağım ayrıca kuma dizmekte aklıma geldi ama kum deniz yıldızım var o devamlı gezindiği için acama mercanları rahatsız edermi acaba birde bu sorun var aklımda diğerlerini yorum geldikçe konuşuruz yardımlarınız ve yorumlarınız için teşekkür ederim şimdiden .....

Ekli Dosyalar:

veysel bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Gayet güzel gorünüyor, octopus hammer gibi bir kaç sallanan tür mercan ile kayaların boş olan yerleri doldurulur. Kumda olan mercanlar bir sıkıntı yaşamaz yıldız yüzünden.

ccasper bunu beğendi.
  3. ccasper

ccasper

Yer:
    Kocaeli / İzmit
    İsim:
    Serkan
    Öncelik ile merhaba Veysel Bey wallla bugün duyduğum en güzel yorum buydu nedense kum deniz yıldızını hiç çıkarmak istemiyorum hem kumu havalandırması açısından hemde farklı bir tür gibi geliyor bana izleme seyri de haz verici evet farklı mercanlar eklersem daha iyi bir dizayn oluşacak farkındayım bunun içinde su değerlerimin bira daha stabil gitmesi için sabırla bekliyorum bu arada bende diğer eksiklerimi tamamlamaya çalışıyorum :)

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş