1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

100x60x50 300 Lt Akvaryuma Sump ve Durso

Başlığı 'Kendin Yap-Kendiniz DIY Yapabilirsiniz' kategorisinde ZuMu tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
    Abiler üstadlar merhabalar herkese. Ben bir önceki konu başlığındaki DIY PS sisteminden abilerimin yönlendirmeleri üzerine astarı yüzünü geçer dedikleri için vazgeçtim ama SUMP ve durso sistemi için döküman yardımı istiyorum.

Akvaryumumda çok fazla canlı yükü düşünmüyorum palyaço ve en fazla ona uygun mercan turu beslemeyi düşünüyorum ilk aşamada. İşin acemisi oldugum için Allah nasip ederse az canlı ile mümkün ise zahiyatsiz bir yıl geçirmek isterim bana bu bahsettiğim konularda yardımcı olabilecek abilerimden üstadlardan yardım görürsem çok sevinirim.

2. yekim

yekim

Yer:
    Samsun
    Doğru yerdesin o zaman. Benim ölçülerim aynı,ben kurulumu izleyip yine kafana takılan soruları sorduğında herkes bilgiai doğrultusunda cevap verecektir

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
    Yusuf hocam sizin SUMP sistemi ile ilgili nerden döküman yada bilgi buldunuz acaba?

4. yekim

yekim

Yer:
    Samsun
    Nasıl yani. Dökümanla kastın ne.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
    Dökümandan kastım kaynak anlamında söylemek istemiştim aslında yanlış ifade kullandım.ornek olarak bakıp inceleyebilecegim bir calışma yani.

İnsan dilinin altında saklıdır.

6. yekim

yekim

Yer:
    Samsun
    Kurulum sayfalarını incele, sumpda senin neye ihtiyacın varsa ona göre bölmelerini sen ayarlayacaksın. Yani herkesin besleyeceği canlıya göre ihtiyaçları doğrultusunda sump tasarlar. Canlıların ihtiyacı önemli yani. Sonra planladığın şeyi paylaş burda yorumlar yaparız.

Sayfayı Paylaş