1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

12-6-2-1 Çıkışlı Hava Motorları

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde FearOfTheDark tarafından 5 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. FearOfTheDark

FearOfTheDark

İsim:
    Ercan SARGIL
    Satılan Malzeme(ler): Atman HP 12000 - Resun AC 9600 - Regent 7500 - Marka bilinmiyor - 2 Adet Shark 2800
    Adet Fiyatı: 180 - 70 - 10 - 10 - 5 -> Diğeri yedek parça için verilecek
    Toplu Alım Fiyatı: 250
    İli/Semti: Bilecik / Merkez
    İrtibat Bilgileri: Öm. & 5545929433
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: Kargo ile alıcı ödemeli. (Sürat kargo ile anlaşmam vardır.)
    Fotoğraf:
    Diğer Ek Bilgiler:
    Atman motoru videoda görüldüğü üzere 12 çıkışlı hava dağıtım aparatı ile sorunsuz olarak hava vermektedir. Kargoda meydana gelen ve üst kapağında resimde çizdiğim bölgesinde görünen bir çatlak bulunmaktadır. Bu durum motorda ses veya hava veriminde herhangi bir sıkıntıya meydan vermemektedir. 2 ay gibi kısa bir süre kullanılmıştır.
    Çekim ve deneme bana aittir.
    Atman hp 12000 | İzlesene.com Video

Resun marka hava motorunu Mart ayında almıştım. Bugün itibari ile akvaryum sayımı arttıracağım için, yüksek güçte bir hava motoru ile değiştirdim. Herhangi bir sorunu yoktur. Faturası ve kendi kutusu ile gönderilecektir. Motor son olarak 14 akvaryuma hava basıyorken durdurulmuştur.

Regent motorda bir problemi yoktur. 4 akvaryuma rahatlıkla hava basabilecek şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Markasız olarak ilanda yer alan hava motoru yıllardır bende duran bir motordur. Tek çıkışlı olmasına rağmen 4 akvaryuma birden hava verebilmektedir. Akvaryumun üstünde herhangi bir yere temas etmeyecek şekilde asılı kaldığında rahatsızlık etmeyen bir seste çalışır.

Shark hava motorunun biri gayet sağlıklı olarak problemsiz çalışmaktadır. Bir diğer motor ise yedek parça olarak kullanılmak için ücretsiz verilecektir.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    Elimde sıfır olarak aldığım tüm ürünlerin orjinal kutularını ve faturalarını daima saklarım.

2. FearOfTheDark

FearOfTheDark

İsim:
    Ercan SARGIL
    Cevap: 12-6-2-1 Çıkışlı Hava Motorları

Güncel.
    Toplu alımda Atman HF 600 Şelale filtre hediyedir.
    Elimde bulunan kullanmadığım filtredir. Parçaları ve filtre malzemeleri tümü mevcuttur. Filtre haznesinde ve motorunda herhangi bir sıkıntı yoktur. Sadece su giriş borularında ve filtre üst kapağında çatlak vardır. Bu durumlar içersinde çalışma ve filtrelemesinde herhangi bir probleme neden olmamaktadır.

3. FearOfTheDark

FearOfTheDark

İsim:
    Ercan SARGIL

Güncel.
    Toplu alımda Atman HF 600 Şelale filtre hediyedir.

4. FearOfTheDark

FearOfTheDark

İsim:
    Ercan SARGIL

Regent 7500 hava motoru hariç diğerleri için günceldir.

Sayfayı Paylaş