1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

120 X 70 x 55 bitkili tropikal akvaryum

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde MOVACIKLI tarafından 29 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    Akvaryum profesyonel dir. Sisteme 2 adet dış filitre bağlıdır birisi full dolu eheim 2217 classic dir sorunsuz sıfır gibi. Diğeri yine dolphin serisi yeni seri tasarruflu olan modelidir. Yine sistemde co2 tüp 10 litre valf regülatör damla sayacı hassas ayar vanası ve 2 adet ista xlarge co2 diffusers vardir. 6x54wt5 floresanları ve bunlara bağlı digital Timer lar vardır 3 adet. 45w led aydınlatma mevcuttur. Extra içerisinde rgb led uzaktan kumandalı vardır. Mobilyası ve sistemi deniz akvaryumu olarak tasarlandığı için sonderece sağlam ham ağaç ve üzeri mdf giydirmedir. Renk beyaz dır. Extradan alt kısımda sump sistemi vardır ben bitkili yaptığım için 100 litrelik EXTRA su deposu olarak kullanıyorum. Yine akvaryumun dışfilitreye bağlı ultraviyole lambası vardır. 300 watt kaliteli ısıtıcısı vardır. 80 kg hagen siyah kum ve eheim bitki kumu sera bitki kumu karışık tabanda mevcuttur. akvaryumun cam kalınlığı 12mm dir 3 tarafı extraclear cam olup taç kısmı vardır. Akvaryum ankaradadır fiyat 1900 tl dir. İnanın makul fiyat yazdım.

2. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    1437082211620.jpg 1458583950564.jpg 1458583948988.jpg

veysel bunu beğendi.
  3. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    Resimler bunlar. Söylemeyi unuttum içinde sayısız bitki mevcut. Ve yine balık larda son derece çeşitli ve yavru balıklarda mevcut. Balık sayısı 150 nin üzerinde dir. Birçok Antalya kayası dediğimiz doğal kaya ve yati kökleri de mevcuttur. Bitki yoğunluğundan gözükmemekte. Alıcısına hayırlı olsun.

4. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    Bu arada satma nedenim. çok sevgili biricik eşim Derya Ovacıklı 15 Temmuz işgali sırasında bacağından vuruldu. Artık onunla ilgilenmeye adadım kendimi. Malum akvaryumla ilgilenemiyorum her günüm hastanede geçmekte bırakın ilgilenmeyi yem bile verecek zamanım olmuyor malesef. Teşekkürler.

5. sahinozturk

sahinozturk

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    şahin öztürk
    Hayırlı satışlar umarım en kısa zamanda satışı gerçekleştirebilirsiniz çok geçmiş olsun Allah acil şifa versin

6. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    Çok teşekkür ederim Allah razı olsun.

7. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Gecmis olsun abi. Acil şifalar dilerim.

8. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Mustafa abi çok geçmiş olsun yengeye acil şifalar dilerim...

9. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    Allah razı olsun veyselim.
    Allah razı olsun alpi. Vatana feda olsun canımız kanımız.

Alparslan ve veysel bunu beğendi.
  10. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    İlan güncel dir.

11. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    1700tl oldu. İlk gelen alır.

12. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    1600oldu al götür.

13. Katastrophe

Katastrophe

İsim:
    Fatih Çelebi
    80x40x50 beyaz mobilyali akvaryumla takas dusunursen daha kolay ilgilenmesi daha basit gorusebiliriz. Co2 tup vs sistemler bendede var. Sadece hacim ve bakim konusunda isin azalmis olur. Bitkili guney amerikan bakiyorum. 6 ay ilgilenmiyorum. Yem vs vermesende olur uygun turler baktigin surece. 05396772834 kucukcekmece

Yengemize cok gecmis olsun. Mevla gazilik makamini mubarek etsin.

Sayfayı Paylaş