1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

120lt'de en güzel hangi tür?

Başlığı 'Akvaryum Kahvesi' kategorisinde Kubilay* tarafından 21 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Ocak sonu gibi taşınıyorum ve yeni akvaryum alma fikrinden babamın isteği üzerine vazgeçmek zorunda kaldım :) Şimdi benim akvaryumdaki yunusları,yaşayan kayayı ve sp'leri takas edip yavru en baştan yeni bir tür veya tekrardan yavru balıklarla malawi'ye devam edeceğim.Ayrıca kumuda değiştireceğim fakat henüz karar vermedim.Sizinde fikirlerinizi almak isterim?

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Kubilay sen babanı müsait bir zamanda getir yanıma tatlı ile kandıralım büyük akvaryum yaptıralım sana:F Şaka bir tarafa sende biliyorsun hacim az belli türler var ama demasoni tavsiye edebilirim

3. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    İsmail abi vallahi yapmadığım kalmadı şuanki akvaryumuma dev gibi dediği için 300 lt ona okyanus gibi geliyor heralde istemiyor bi türlü :D Birkaç kişiye daha sordum onlarda demasoni dedi benimde hoşuma gidiyor demasoni bakalım olabilir büyük ihtimalle.O olmazsada sarı prenses kesin olur onun yanına 1 veya 2 tür daha koymak istiyorum ama bulamadım 120lt de sp le uyumlu yaşayacak ne olabilir sizce?

4. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    Kubilay bence en iyisi tek tür. Belki göz zevkin açısından birkaç tür balık olsun diyebilirsin ama. Tek tür her zaman yarar sağlayacaktır. Ama yinede sen bilirsin benimki sadece öneri. :)

Sayfayı Paylaş