1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

120x70x50 akvaryum kurulumu

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde erkaanozturlay tarafından 30 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. erkaanozturlay

erkaanozturlay

Ustadlar jebao dc 3000 kafa motoru ve rw 4 dalga motoruda tamamdir ayrica sump akvaryumuda tamamdir 80x50x50. aydinlatmayida siparis verdim istici forumlardaki onrilere dayanarak eheim 300w isitici ayrica gerekli olan tank isciligi yapildi (durso borulari vs)bunlar uygunmudur ustadlar uv filtrede biraz cimrilik yapmak istiyorum sorun olurmu uygun fiyatli bi uv olsa onunda bi tavsiyesini alsam sizlerden bide kum red sea coral pro nasildir tuz markasida bilmiyorum hic cok uzun oldu farkindayim ama son bisi daha canli kaya kullanabilrmiyim yoksa olu kayami olmali filtre malzemeleri biosunger seramik vs. Ve test malzemelerini en son temin edicem zaten bu hizla para harcarsam elyafi evdeki yastiklardan temin edicem saka bi yana tabiki hazirladim bu masrafa kendimide bu yazdiklarim icin yorum, oneri ve ilginizi tum ustadlardan bekliyorum

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Uv olmazsa olmaz değil.
    Kum olarak mercan kumu.
    Canlı kaya iyi olur ama güvendiğiniz yer varsa iyi olur, yoksa en iyisi kurumuş canlı kaya derim.
    Evdeki yastıklardan elyaf almaya, sünger ve seramiklere de gerek yok...:)

3. erkaanozturlay

erkaanozturlay

Kum mercan kirigi o zaman ok. Peki bu suyun temizleme islemini elyaf falan yapmiyomuydu nasi temizleniyo peki bu su anlamadim cahilligimden walla o zaman sumpta 2 bolme yeterli olur dimi hala anlamadim şu akvaryumun isleme sistemi nasil oluyor peki bunu bi aciklayiver bana

4. erkaanozturlay

erkaanozturlay

Yada benimle ugrasabilecek dger yardimseverler cozemedim bu noktayi

5. erkaanozturlay

erkaanozturlay

Arkadaslar yaptrdgm akvaryumun olculerinde yeni bi konu acacagm lutfen yardim ve onerilerinizi esirgemeyin ordanda benim icin biraz daha toplayici olacak oylesi

Sayfayı Paylaş