1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

130*50*50 Akvaryuma tür

Başlığı 'Tür ve Cinsiyet Belirleme Portalı' kategorisinde DizD@R21 tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    Aşağıdaki resimdeki akvaryuma tür veya türler öneriri misiniz.Akvaryum askerde olduğumdan dolayı kullanılmıyodu.Malum askerlik bitti hobiye kaldığım yerde başlamak istiyorum.İki tane daha akvaryumum var.Bunların birinde1 erkek 5 dişi mavi prenses ve diğer akvarayumda da 22 tane sarı prenses yavrularım var bunlar büyünce güzel bir koloni kurmayı düşünüyorum.Unutmadan 8 tanede serbest yüzmeye başlayan yavrularım var :basardim:

2. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    130*50*50 Akvaryuma tür

Güzel bir hacim, bence sari prenses,yunus, güzel olur.

3. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    130*50*50 Akvaryuma tür

Murat elimde sarı prenses fazlasıyal var.Ama güzel yunus bulamıyom burda.Burdan değerli abilerime duyurulur :bilmem:

4. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    130*50*50 Akvaryuma tür

Semih kardeşim on numara tropheus tankı olur.Malawi türü olarak güzel bir yunus kolonisi ve Sarı prenses derim

5. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    130*50*50 Akvaryuma tür

İsmail abim :(dediğin gibi on numara tropheus olur ama burda fazla söylüyor+yunus güzeol olur burda dediğim gibi güzel yunuslar yok mız mız:gif

6. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
  7. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    130*50*50 Akvaryuma tür

Benimde sorum o işte orda olmamak. :(Dediğin gibi olcay abi yollar mı? saat:gif.Onun balıklarının bütün resimlerini arşiv haline getirdim desem yalan olmaz :heyo:

8. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    130*50*50 Akvaryuma tür

Mura dediğin gibi linkteki balıklar bu :heyo:Allah nazardan korusun naz:

9. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    130*50*50 Akvaryuma tür

Semih kardeşim evet bunlar. Ben de olcay abiden yunus alcam ama önce diş filitre işini halletmem gerekiyo. Olcay abi ile konuş belki yollar oksijen filan basip ama nasil olur bilemicem. İnşal'lah gönderir bi şekilde sende olcay abinin baliklarini sağlikli bi şekilde beslersin, o resimdekiler gibi niceleri vardir kim bilir. :D

10. taygun

taygun Guest

11. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    130*50*50 Akvaryuma tür

Tamer abi maşal'lah naz: değmesin. Çok güzel bir tank tabanda yeşil süper olmuş.

12. taygun

taygun Guest

130*50*50 Akvaryuma tür

Teşekkürler Murat,

Ama burada bir yanlış anlama olmuş sanırım. O gördüğün resim benim tankımdan değil. Linkte gördüğün videodaki balıklar benim tankımdan. Resimdeki ve videodaki balıklar ise aynı balıklar. Onun için resimle videoyu aynı mesajda ilişkilendirdim. bay bay:gif

13. DizD@R21

DizD@R21

İsim:
    Semih DALA
    130*50*50 Akvaryuma tür

Merhaba tamer abi.Dediğin gibi çok güzel bir tank oluşmuş burda o malzemeleri bulacağımı sanmıyorum.Malawilerden düşünüyorum abi.Bırakamıyorum tanganika olur

Sayfayı Paylaş