1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

130*50*50 Tür Tavsiyesi

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde Görkem ÇAKIR tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Bugün akvaryum almayı düşünürken 2. el bir akvaryumcudan 130*50*50 lik bir akvaryum buldum. Profil sehpa ile 200 TL. Sizce fiyatı uygun mu? Herhangi camında çatlak veya çizilme yok.

Ayrıca bu akvaryumda değişik göze hoş gelen ne tür balık beslememi önerirsiniz?Teşekkürler...

2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    130*50*50 Tür Tavsiyesi

Görkem, 400 litre iyi bir hacim, kendi isteğine ve tecrübene göre tür seçimi olarak istediğin türü besleyebilirsin.

3. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    130*50*50 Tür Tavsiyesi

Benim az çok kafamda belli fakat sizinde fikirlerinizi almak istiyorum:)

4. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    130*50*50 Tür Tavsiyesi

Senin kafanda illaki tür vardır diye istediğin balığı besleyebilirsin dedim. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Bizlerin fikirlerine nazaran kendi fikirlerin ve düşüncelerin sana daha çok haz verecektir hobide.

Ama genede tür nedir dersen, canlı doğuranlar, tetra grupları, rainbowlar vs.vs.

Genelde herkesin sevdiği türler farklıdır. Ben full bitkili tetra, cüce cichlid, discus, ama bir başkası cevap verirse, onlarda kendi beğendikleri türleri tavsiye edecektir.

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    130*50*50 Tür Tavsiyesi

Akvaryumun fiyatı çok iyi. Tabikide bir problemi yoksa. İstediğiniz türleri besleyebilirsiniz. Hacim geniş istediğiniz herhangi bir türü besleyebilirsiniz. Yunus kolonisi- sarı prenses kolonilerini karışık olarak öneririm.

6. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    130*50*50 Tür Tavsiyesi

Bence fiyat çok iyi... Tür seçimi tamamen size kalmış akvaryumunuz hemen hemen herşeye müsait saygılar:gif

7. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    130*50*50 Tür Tavsiyesi

Fiyat harika kesinlikle ve Murat abiye harfiyen katılıyorum.. Herkes kendi beslediği canlıyı tavsiye edecektir. En güzeli , sizin kafanızdakidir emin olabilirsiniz.. burda:gif Aslolan hangi balıkların gereksinimlerini tam olarak yerine getirebileceğine inanıyorsanız o balığa yönelmeniz.. İşte o zaman hobiden tam manasıyla zevk alabilirsiniz.. Umarım istediğiniz gibi bir tank meydana çıkarırsınız.. Şimdiden kolay gelsin..

8. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    130*50*50 Tür Tavsiyesi

Akvaryumun fiyatı iyi ama kaç mm cam kalınlığı? O akvaryumda güzel astronot beslenebilirsiniz. :)

9. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    130*50*50 Tür Tavsiyesi

Görkem kardeşim fiyat gerçekten uygun o ölçülerde hangi tür dersen herkez kendi sevdiği türü tavsiye eder.Bana sorarsan hangi tür'de daha tecrübeli isen o türle başlamanı tavsiye ederim.

10. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    130*50*50 Tür Tavsiyesi

10 mm cam kalınlığı alttan ve üstten kuşaklı

Sayfayı Paylaş