1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

130x50x60 h sumplu

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde MESUT_KERİM tarafından 29 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    arkadaşlar eski sitemi satıyorum camlar yosun temizliği istiyor baştan söyleleyim :D
    130x50x60h profil sehpalı mobilyalı akvaryum + 4 çıkışlı hava motoru + 20-25 kg 1 numara krem rengi doğal kalsiyum karbonat kum.
    Fiyatı: 275 TL
    Ankara /Çankaya
    05324429297
    Ev değişikliği ve sistemi büyüttüğümden son 1 yıldır deniz akvaryumu olarak kullandığım. akvaryumu satıyorum. ufak tefek çizikler mevcut tabiiki. Akvaryum DIY durso sistemi taşırmalı kule tipi sumpludur. 4*4 demir profil üzeri mobilyadır. Mobilyası venge idare eder dercededir. Ben yenileme gereği duymamıştım. Kapakta 2 adet phlips 2*2 balast 3 adet 120 cm grolüx+1 adet mavi florasan vardır. Mobilya kapak tadilat istiyor. Camlar şuan biraz fazlaca yosun kaplı ve kum akvaryumun içinde :) temizlemeye vakit ayıramadım. Bir temizlik istiyor. Ayrıca başlıkta belirttiğim üzere kum ve 4 çıkışlı hava motoru ve sump için yeterli seramik bioball vs birlikte verilecektir. Teslimat evden yapılacaktır. Herşeyi açık açık yazdım umarım soracak soru bırakmamışımdır :D
    Çok ufak pazarlık olabilir. Nakliye alıcıya ait.

2. KaderiniSev

KaderiniSev

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Buğra Murat Köse
    1 2 seneye eve çıkınca tuzlu su akvaryumu düşünüyordum fiyatı çok uygun ama şuan benim sartlarım elvermiyor hayırlı olsun alıcıya :D

TencoMelih ve MESUT_KERİM bunu beğendi.
  3. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    Satılmıştır. Teşekkür ederim. Umarım yakın zamanda forumda bir kurulum daha göreceğiz ;)

basma tulumba ve veysel bunu beğendi.
  4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hayırlı olsun hacım.

MESUT_KERİM bunu beğendi.
  5. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim: