1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

135*60*50 Tankımdan 150*50*60 Tanka tasınma

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde many4x tarafından 1 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. many4x

many4x

Yer:
    ısparta
    İsim:
    mehmet firez
    Arkadaşlar sistemde bir çok yanlişlarla olmasına rağmen bu zamana kadar sorunsuzca getirdiğim tankı kendim çizip tasarladığım 150 lik tanka gecirmeyi düşünüyorum eski tankımdaki sıkıntıları sanırım bu tankta cözmeyi başaracam sıkıntılarım ses olayı cok fazlaydı ve benim aceleyle yaptığim sacma sapan çalısma sistemi sayesinde ara ara odamı su basıyordu yeni tankımı sizlerle paylaşmak istedim cünkü bunda hata yapmak istemiyorum fikir verebilirseniz cok sevinirim

Ekli Dosyalar:

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Mehmet abi hayırlısı olsun yanlız sistemin nasıl çalışacağını anlamadım daha ayrıntılı foto yapar mısın abi birde tankta delik gördüm sumpa iniş her halde ama daha bitmemiş halimi ?

3. many4x

many4x

Yer:
    ısparta
    İsim:
    mehmet firez
    Evet alparslan o kısım sumpa iniş kısmı oraya teflon borudan tam oturması için tornacıda boru yapılıyor tabiki ayrıntılı fotolar koyarım gene

Alparslan bunu beğendi.
  4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Anladım abi birde solda var biri aşağıdan su çekerken diğeri üsten güzel sistem biliyorum fakat biraz ses yapar bilgine,ama öbür taraftan hem dip hem üst su çekimiyle daha iyi filtrasyon olur,sumpu nasıl yapacaksın abi...:)

5. many4x

many4x

Yer:
    ısparta
    İsim:
    mehmet firez
    Alparslan suan denediğimiz bir tank var bu olayı ses sıfır aşagıya iniş hem alttan hemde üstten süzerek olacak

Alparslan bunu beğendi.
  6. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Hayırlı olsun kararınız. Ben mobilyadaki sürgülü kapak için bir şey demek istiyorum. Bizim evimizde de var, 3 sene kullandıktan sonra ortadan ayrıldı. Kesinlikle tamiratı olmuyor. Yenisi ise 400-500 Tl arası. Yani komple dolap yaptır daha iyi. Umarım başınıza gelmez veya dönme ihtimaliniz varsa dönün derim. Ancak çok şık durduğu su götürmez bir gerçek...

7. many4x

many4x

Yer:
    ısparta
    İsim:
    mehmet firez
    Yusuf abi sürgülü kapaği ben kendim bilerek yaptırdım ama dediğin kadar değil kapak için komple 150 tl ödedim ve hatta onuda ben işlerden dolayı yetişemediğim için de pazarlık bile edemedim

8. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Bizim buradakiler üfürüyor o zaman. Devam :okey:

many4x bunu beğendi.
  9. many4x

many4x

Yer:
    ısparta
    İsim:
    mehmet firez
    lazım olduğu zaman ebat yolla yeter yusuf abi cözeriz hemen buradan

10. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Teşekkür ederim eksik olma. İhtiyaç olursa haber ederim. Şimdilik duruyor.

many4x bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş