1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

140lt Akvaryum Için Önerileriniz

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde mecaz tarafından 11 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. mecaz

mecaz

İsim:
    RECEP AYDIN
    Merhabalar bu hobiye yeni başlangıç yapıyorum. 140 litre 80/50/35 boyutlarında akvaryum için ısıtıcı, filtre ve hava motoru için ve balık olarakda canlı doguranlardan başlamak istiyorum.Yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

2. Bjkolik

Bjkolik

İsim:
    Tolgahan
    Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz.Burada çok şey öğreneceğinize eminim. :)Öncelikle balıklarınızın sağlığı için dış filtre gereklidir.Dış filtre olarak isim verecek olursam Atman F1 dış filtre öneririm sessiz bir dış filtre.İç filtre içinde yine Atman 201 iç filtreyi öneririm yine sessiz çalışan bir filtredir.Isıtıcı içinde yine Atmanın 200w luk ısıtıcılarını öneririm.Işık için diyebileceğim bir şey yok ışık hakkında fazla bir bilgi sahip değilim.Akvaryumuzda canlı doğuran beslemek istiyorum demişsiniz.Ozaman bol bir bitkili akvaryum kurmanızı öneririm,ben bitkilerden fazla anlamam,yine bitkili akvaryum kuran arkadaşlar daha net bir cevap yazacaktır.

Sayfayı Paylaş