1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

15 şubat 2009 portal ailesi buluştu

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde myillar tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Evet 15 şubat 2009 portal ailesi buluşmuştu boyle bir organizasyon acaba ne zaman yapılacak dıye merakla beklıyoruz yonetımden bu yıldonumu ile ilgili bir fikirlerinin olup olmadığını merak ediyorum :heyo:

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece

Eveeeet bende buluşma istiyorum :)

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Mesut bu ara o kadar çok buluşuyoruz ki evdekiler huylanmaya başladı. :D Fakat elbette yapacağız bir program ama yakından bildiğin gibi yapmamız gereken bir proje var. Sonrasında program yapılabilir.

Emrah sen beni özledin biliyorum ama sabırlı ol haftaya ve ya bir sonraki hafta ps yapımına gelip çay demleyeceksin zaten. :D

4. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR

:D :D :D :D Güzeldi.....

5. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Her hangi bir ayın 15'i 20'si arası yapılacak hiçbir buluşmaya katılamam işim gereği.. Lütfen başka tarihler bulalım :)

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Dikkate alacağız bunu elbette Volkan. Seni görmek nasip olmadı henüz zaten.

7. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Naza çekiyorum kendimi abi :D Millet başka illerden gelip görüşüyor biz hala bir köprüyü aşamadık. :) Benim çalışma saatlerim tüm planları alt üst ediyor dön:gif

8. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Henüz bu söylediğini gerçekleştiremedim Volkan abi amma önümüz yaz ve yıllık izin hakkım da geldi bile. :) Güzel bir organizasyon yapıp burada resimleri paylaşırsanız ben şahsım adına çok sevinirim. :) Hayırlısı olsun.

9. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Evet bende buluşmak istiyorum. :D Banada bir türlü nasip olmadı buluşmak. :) Hafta sonu olursa bence güzel olur herkes katılır tabii buna abilerim belirliyecek. :)

10. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Buluşma için bir fikrim var.

Birlikte kararlaştırdığımız bir tarihte, benim mekanda toplanabiliriz. ''Geleneksel Akvaryum Portalı Gecesi'' Müzikli, yemekli. (Bu gibi organizasyon yapan platformlar var, ama akvaryum olarak ben duymadım, bir ilke imza atarız.) Belki İstanbul dışındanda gelebilenler olur açısından. Her sene başka bir mekanda yapabiliriz. Tarihi kararlaştıralım ben maliyetleri çıkartır, minimize edebilirim. Ne dersiniz?

11. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Murat abi evet senin mekan bu buluşma için çok ideal senin orda toplanabiliriz. Fix menü ayarlarsın ve herkes eşit rakam öder.

Ancak Temel abininde dediği gibi öncelikle yapmamız gereken bir proje var. Zaten o projeyi gerçekleştirirken küçük bir toplantımız olacak. Projeye ortak olan dostlarımızın yanı sıra,aramızda bulunmak isteyen herkese kapımız sonuna kadar açık ve kesinlikle davete hacet yok. İsteyen herkes gelebilir. Ama özellikle Yavuz ve Fatih gibi cengaverlere şiddetle ihtiyacımız var.Çıraklığımızı yapacak ve çay ikramlarını halledecek. :hepiniziseviyorum:

Volkan hastayım senin şu çalışma saaterine varya. :hasta: Hiçbir organizasyonda seni aramızda göremiyoruz. Tamam bu sefer senin çalışma saatlerini dikkate alıp bir organizasyon yaparız. toka:gif Hem gelmişken intikamını alman içinde bir fırsat doğmuş olacak. haha:

12. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Murat abi bende çok isterim ama yazın yapmamız mümkün mü acaba ?

13. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Talepleri burada toplayalım bakalım Hüseyin, sadece bizim isteğimiz ile olmaz sanırım, birde yazın tatil handikapı var sanırım,. Bu yaz belkide ben Diyarbakır'a gelirim bellimi olur, 98 den beri gitmiyorum.

14. kado buhara

kado buhara

İsim:
    kado buhara
    Samsuna gelen olursa benimde haberim olsun bende gelmek isterdim ama iş şartları engelliyor.

15. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Her zaman bekleriz hocam. Seni ağırlamak şeref verir.

16. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Aslında buluşmayı yaz'a doğru yapsak iyi olmaz mı? saat:gif Yani hava koşulları için söyledim genede siz abilerime ve üstad'larıma kalmış birşey'dir. :)

17. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Murat hocamın mekanı o hoş sohbetiyle herdaim sımsıcak Yavuz. Hava koşulları sorun değil. burda:gif

18. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Oda doğru. :) İyi ozaman bir gün kararlaştıralım gidelim hep beraber. :)

19. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik

Mükemmel olur.Murat abinin dediği olursa çok güzel olur..Müzikli,eğlencelii :) Ortaya karışıııkkk :cicek:

Sayfayı Paylaş