1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

150-55*60 buyurun.....

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde er-can tarafından 8 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. er-can

er-can

İsim:
    ercan
    Arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve bende kendi yaptığım akvaryumu mu eklemek istedim,resimler telefonla çekildiği için kötü oldu kusura bakmayın,buyrun yapım aşamaları..

2. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım
    Cevap: 150-55*60 buyurun.....

Biraz akvaryumla ilgili bilgi verir misiniz?? Anladığım kadarıyla bu akvaryum dışında iki akvaryum daha var (?)...

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Ellerinize sağlık güzel ve temiz bir işcilik olmuş. Arka fon seçimi ilginç olmuş, dekoru fonu da düşünerek yapmak daha iyi olur. Ne tür beslemeyi planlıyorsunuz ?

Not: Ap-depo resim yükleme site sorunu düzelmiştir...

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Resimlerin boyutu yüksek ise upload edememiş olabilirsin. Bazı upload siteleri 500 kb tan fazlasını kabul etmiyor. Resimlerin boyutlarını ufaltarak yeniden upload edebilirsin.

5. er-can

er-can

İsim:
    ercan

Barış bey 2 akvaryum yavru akvaryumu olarak kullandığım akvaryumlardı.Temel bey akvaryumda şu an frontoza ikola blue ve frontoza kalolo carema blue var.tekrar resimleri yüklemeye çalışacağım,bu resimler akvaryumun 4,5 ay önceki hali.yeni resimleri yükleyebilirsem umarıöm sizde beğeneceksiniz...

6. er-can

er-can

İsim:
    ercan

Arkadaşlar akvaryumun son halini yüklemeye çalıştım umarım beğenirsiniz...Akvaryumun yapımı tamamen herşeyiyle bana aittir.akvaryumda 1adet jebo 838 dış filtre bir tane iç filtre ve 300 vatt ısıtıcı kullanıyorum...

Arkadaşlar bunlarda balıklarımdan bi kaç resim,ilk resim ikolalar ve kalolo lar karışık ikinci resim kaloloların,umarım beğenirsiniz.

grafikdelisi, reis ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  7. barisy

barisy

İsim:
    Barış Yıldırım

Arka fon ve kaya dizilişleri balıklar gelince gözüme çok daha güzel göründü...

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Maşallah.:nazar: Frontozalar çok sağlıklı görünüyor. Akvaryum sade ve göze hoş geliyor. İnşallah aynı sağlıkta büyümeye devam ederler.

9. er-can

er-can

İsim:
    ercan

Teşekkür ederim beğendiğinize sevindim.

10. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner

Frontozalar gerçekten çok hoş. Mavileri oldukça sağlıklı ve canlı görünüyor.

11. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Konu akvaryumdan Frontozalara doğru kayacak anlaşılan.:) Zira bende frontozaları görünce akvaryumu unuttum.:) Maaşallah bantları oldukça düzgün ve türünün güzel örneklerinden. Sağlıkla beslersin İnşallah.:nazar:

Akvaryum ise gayet sade ve güzel.Hacim frontozalarınız için iyi.Ancak jebo 838 o akvaryuma biraz yetersiz gelir gibime geliyor.saat:gif

12. er-can

er-can

İsim:
    ercan

Olcay abi biliyorum filtre yetersiz ama ben memnunum, uzun zamandır aklımda yeni bi filtre var eheim 2228 ama bi türlü alamadım.aslında akvaryumu yaparken sump yapmayı düşündüm ama ev ortamında çok ses yaptınığını söylediler vazgeçtim bende,sump tanda pek anlamam açıkçası..

13. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Aslında sump güzel olurdu senin için.Ses olayı kolay o çözülür. İlk başta sumpu hesaba katıp yan cama delik açsaydın iyi olurdu ama olmasada olur. Onada çare buluruz oda sorun değil. :ay: Ama filitrenden memnunsan boşverelim. Şimdi başına iş çıkartmayalım sump diye.:F

14. er-can

er-can

İsim:
    ercan

Yok zaten şu an aklımda 160*70*50h 2 tane tank yapma fikri var sumplu olacak bunlar iki akvaryum 1 tane sumptan beslenecek böyle birşey mümkün herhalde bi arkadaşta görmüştüm.ama sump işinde yardım almam lazım akvaryumlar problem değil onları yaparım.

15. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Sump hakkında yardımcı oluruz tabi. Akvaryumları yapım aşamasındayken konu açarsın burdan hepimiz yardımcı oluruz sana Ercan.

16. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

MaşAllah akvaryum dekoru sade ,balıkların formları güzel.Sadece filitre dediğiniz gibi yetersiz gelecek bence sump olayı en iyi seçim olacaktır.

17. er-can

er-can

İsim:
    ercan

Teşekkür ederim İsmail Bey

18. yusta1907

yusta1907

İsim:
    Yunus Emre Usta

Ellerinize Sağlık..Balıklarınız çok güzel..

Tasarımlarınızı bekliyoruz..

Sağlıklı balıklar Maşaalah :nazar:

19. er-can

er-can

İsim:
    ercan

Teşekkür ederim Yunus bey..

Sayfayı Paylaş