1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

16 Adet tek Anneden 2,5 Yaşında İlengelerim

Başlığı 'Tatlı Su Satış İlanları' kategorisinde Bronzeheart tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Bronzeheart

Bronzeheart

Yer:
    Bergama/İZMİR
    İsim:
    Ahmet Turan TUNÇYÜREK
    F1 TROPHEUS İLANGİ YELLOW
    BALIKLARIM F0 PARTİNİN İLK BATIM YAVRULARI VE TEK ANNEDEN OLMADIR.HEPSİDE KARDEŞTİR.TAM 2,5 YAŞINDADIRLAR.İLK GÜNDEN BERİ 130X60X60 TANKTA YAŞAMAKTADIRLAR.HEPSİDE BENİM YAVRULARIM ONLARA HİÇ KIYAMIYORUM AMA MALESEF TUZLU SUYA GEÇİŞ YAPTIĞIMDAN DOLAYI SATMAK ZORUNDAYIM.YAPILARI GEREĞİ İLGİ,ALAKA,DÜZEN VE TEMİZLİĞE DÜŞKÜN BALIK OLAN İLANGİLERİMİ BUNLARDAN MAHRUM BIRAKTIĞIMI HİSSETTİĞİM İÇİN SATIYORUM.BALIKLARIMIN FORMLARI TARİF EDİLEMEZ DERECEDE İYİDİR.YEM ATTIĞINIZDA İNANIN ISLANIRSINIZ:) ÇOK ÇEŞİTLİ YEMLERLE BESLİYORUM KOLAY KOLAY YEM AYIRT ETMİYORLAR.
    AÇIKÇASI GELİP GÖREBİLİR,YEMLEYE BİLİRSİNİZ. ALIP ALMAMANIZ ÖNEMLİ DEĞİL ÇAYIMI,KAHVEMİ İÇERSİNİZ MUHABBETİMİZİ YAPARIZ.
    İŞLERİM İCABI HAFTA İÇİ SAAT 18:30 DA EVDE OLUYORUM.HAFTA SONLARI EVDEYİM.
    RENKLERİ TELEFONDAN ÇEKTİĞİM İÇİN OKADAR NET ÇIKMADI CANLI OLARAK GÖRDÜĞÜNÜZDE HAK VERECEKSİNİZ.BİRDE BİLİRSİNİZ Kİ 4 DİŞİM 11.07.2013 TARİHİ İTİBARİYLE YUMURTA ALMIŞ,ÇİFTLEŞME ZAMANI KOVALAMACA FAZLALIĞINDAN STRES ÇOK OLUYOR VE RENKLERDE KARARMA YAPIYOR.
    İYİ BAKABİLECEK KİŞİLERİN ALMASI BENİ DAHADA SEVİNDİRİR.
    ASLA KAÇIRILMAYACAK BALIKLARDIR BİLGİNİZE.
    FİYAT OLARAK 1200 TL İSTİYORUM.HAYIRLISI OLSUN

2. Bronzeheart

Bronzeheart

Yer:
    Bergama/İZMİR
    İsim:
    Ahmet Turan TUNÇYÜREK
  3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Alana da satana da hayırlı olsun...

Bronzeheart ve Yasin K. bunu beğendi.
  4. Bronzeheart

Bronzeheart

Yer:
    Bergama/İZMİR
    İsim:
    Ahmet Turan TUNÇYÜREK
    Amin inşallah;)

5. Bronzeheart

Bronzeheart

Yer:
    Bergama/İZMİR
    İsim:
    Ahmet Turan TUNÇYÜREK
    Fiyatı 1000 lira yaptım bilgilerinize.

6. Bronzeheart

Bronzeheart

Yer:
    Bergama/İZMİR
    İsim:
    Ahmet Turan TUNÇYÜREK
    800 lira oldu.Alan kişi çok sağlıklı formunda ilangilere sahip olacak ve asla pişman olmayacak.Tuzlu suya geçiş yaptım,ilgilenemediğim ve bütçe yaratmak için satıyorum.

Sayfayı Paylaş