1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

160LT Sp ve iceman'lerim

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde _Ceren_ tarafından 20 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. _Ceren_

_Ceren_

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Ceren Doğan
    Belki kurulum aşamasında takip etmişsinizdir, sonunda kurulum bitti tabi daha yapmak istediklerim var, mesela arkaya fon,düz siyah ya da koyu mavi düşünüyorum, suyun içine değil, plakaya sabitlenmiş şekilde akvaryuma dışardan yapıştırıcam.. Sonra kayaları artırmak istiyorum vs vs..

Balıklarıma kavuştum :) 8 sarı prensesim 8 de iceman'im var. Aslında planım 5er 5er almaktı ama, geride akvaryumda 3 tane kalmasına gönlüm razı olmadı, hobici arkadaş da senin akvaryum 25-30 balık kaldırır diyince, e hadi toplam 16 olur demek ki diyip aldım..
    Salı akşamı ekledim balıklarımı, bir kaybımız yok henüz, hareketlilikleri de gayet iyi, hatta birinin ağzı dolu.(alırken doluydu)

resimleri telefonla çektiğim için çok iyi değil, yrn makinayla deneyeceğim , ama biz çok mutluyuz :)

Ekli Dosyalar:

2. TanRulman

TanRulman

Yer:
    Ümraniye
    İsim:
    Kemal TANYILDIZ
    çok güzel gözüküyor. akvaryumunuz.

_Ceren_ bunu beğendi.
  3. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Maşallah Ceren Hanım :nazar: Herşey gayet güzel görünüyor,keyifli ve sorunsuz bir akvaryum olmasını dilerim...Saygılar

_Ceren_ bunu beğendi.
  4. _Ceren_

_Ceren_

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Ceren Doğan
    çok teşekkürler :)

5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    En sonunda istediğiniz balıklara kavuşmuşsunuz hayırlı olsun güzel günlerde besleyin,akvaryumda iyi dizayn etmişsiniz güle güle kullanın...:)

6. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    cok güzel bir akvaryum darısı benim basıma insallah.Hayırlı olsun

7. _Ceren_

_Ceren_

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Ceren Doğan
    teşekkürler, daha da güzelleşebilir tabi ama zamanla :)

8. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Aynen bende bitirdikten sonra koyacagim reamini benim tankin onuda begenirsiniz insallah

Sayfayı Paylaş