1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

18 saat yol

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde Erman_GÜNDOĞDU tarafından 7 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu
    Antalya'dan Diyarbakır'a 16 tane tropheus yollatıcam.Malumunuz parasına peşin parasında değilim ama ya balıklar ölürse daha önce bu şekilde uzun yoldan balık alan yada gönderen oldum?5 yada 6 tanesini büyük poşete koyup oksijen basıp göndeririz dediler ama ben korkuyorum. Sizce gelirmi?

2. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Cevap: 18 saat yol

Merhaba erman bey bunun garantisini kimse veremez güzel poşetlenir oksijen basılır kargoya verilir. Bu aşamadan sonra kargo dağıtıma çıkar işde burda biraz şans işi kargo yüklemelerini çok dikkatsiz yapıyolar bizzat ben şayit olmuştum ve hep canlı alışımda internet üzerinden korkum olmuştur.Tropheus hakkında bişey diyemicem bilgim yok ama ben hatay iskendurundan balık aldım istanbul beykoza iki gün sonra hepsi sağlam geldi, Sizin balıklar hakkında bişey diyemem besleyenler yardımcı olucakdır gelir ama nasıl gelir orası şans işi:).

3. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Otobüse verecekler üstüne bişey koyulmadan gelir sanırım ama nakliyedense ben balıklardan korkuyorum.Balıklar dayanabilirmi?

4. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin

24 saat boyunca ısı veren jel paketler var. Bunlarla ve pilli hava motoruyla birlikte paketlenirse sorun olmayacağını düşünüyorum. Ayrıca paketi bagaj yerine muavine verilecek 2 paket sigara ile otobüs içinde daha iyi (ve hatta sıcak) bir yere aldırabilirsiniz. Her ne kadar şans işi olsa da bu söylediklerime dikkat etmenizi öneririm.

grafikdelisi bunu beğendi.
  5. BassKiller

BassKiller

İsim:
    mehmet yılmaz

Her ne kadar bu hobinin başlarında olsamda ileride tavsiyeni uygularım :crazy:

6. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu

Hasan hocam balıklar bagajda daha rahat gitmezmi ben çok sıcak olur sıcakdan dayanamazlar diye düşünüyorum ki gece göndertmeyi düşünüyorum.Muavine sigara alırım ama:) otobüsün içi klimalı buz gibim olur soğuk daha köttü olmazmı?Dediğiniz gibi ısı veren pakete gerek varmı?

7. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Erman,
    16 tane balık biraz suya ihtiyaç duyar az bir rakam değil!

Sayfayı Paylaş