1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

2 Adet Japon Balığı ve Akvaryum Boyutu

Başlığı 'Japon, Vatoz, Çöpçü ve Diğer' kategorisinde Özgür Çelebi tarafından 11 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Özgür Çelebi

Özgür Çelebi

İsim:
    Özgür Çelebi
    Akvaryumumun boyutu 2 balık için yeterlimi ve en fazla kaç adet balık alır ?
    Yem attıgımda yukarı çıkıp yemiyorlar ancak 10 dakika sonra baktıgımda yemlerin olmadıgını görüyorum sorun nedir ? Balıkları pazartesi aldım ve akvaryumun suyuna parmagımı batırdıgımda soguk oldugunu görüyorum ondan olabilirmi ?
    Şimdiden Teşekkür ederim.

2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hoş geldin Özgür.
    Japon balıkları için akvaryum yeterli gelir, bunları fanusta besleyenlerde var ama ben şahsen hiç tavsiye etmem.
    Bu balıklara ısıtıcı gerekmez oda sıcaklığı kafi gelir, yalnız akvaryuma eklediğin su dinlenmiş su muydu?

3. Özgür Çelebi

Özgür Çelebi

İsim:
    Özgür Çelebi
    Merhaba Alparslan balıkları aldıgım gün akvaryum suyunu doldurdum ama bugün kullandıgım suyun 4/1 ini dinlenmiş su ile degiştirdim.

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bence sorun dinlenmiş suya eklememekten ola bilir, balıklar zamanla toparlar her halde...

5. Özgür Çelebi

Özgür Çelebi

İsim:
    Özgür Çelebi
    çok teşekkür ederim birde bir sorum daha olacaktı bu akvaryuma kaç adet balık koyabilirim ?

6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Adeti çoğaltırsan bu sefer filtreyi de değiştirmek gerekir, bunlar çok yem yer ve suyu çabuk kirletirler...

7. Özgür Çelebi

Özgür Çelebi

İsim:
    Özgür Çelebi
    Peki çok teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş