1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

2 yaşında sigara bağımlısı!

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Kubilay* tarafından 29 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    Henüz 2 yaşında olan Rizal, sigaraya 18 aylıkken başlamış. Babası Mohammed, oğluna oynaması için bir sigara verdiğini ve oğlunun da zamanla içmeye başladığını söylüyor. Annesi ise oğlunun tam bir bağımlı olduğunu ve günde 40 adet sigara içtiğini belirtiyor. Aile birkaç kez Ardi'yi vazgeçirmeyi denemiş fakat küçük çocuk çığlık atıp, kafasını duvarlara vurunca yine sigara vermek zorunda kalmışlar.

Babası Mohammed oğlunun sigarayı bırakması konusunda artık bir çaba sarfetmiyor. Bazı yetkililer oğulları sigarayı bırakırsa aileye bir araba alacakları sözünü bile vermişler. Fakat Endonezya'lı baba 'Oğlumun sigara içmesine karışmak istemiyorum. Bana gayet sağlıklı görünüyor. Ortada bir sorun yok.' diyor.

2 yaşındaki Ardi Rizal, sadece tek bir marka sigarayı içiyor. Günde 2 paket sigaranın aileye maliyeti ise 8 TL civarında. Ardi'nin sigara içerken sergilediği rahat tavırlar ve sigarayı parmaklarıyla korkusuzca çevirmesi ise gerçekten oldukça ilginç görüntüler oluşturuyor.
    [video=youtube;aEoYUF6ENF8]http://www.youtube.com/watch?v=aEoYUF6ENF8[/video]
    Yazık ya ben çok üzüldüm şahsen. :uyari:

2. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Yazık gerçekten çok yazık.O kendine baba diyen şahısta ortalarda erkeğim babayım diye geziyor işte ben yanarım yanarım buna yanarım.Çocukta bir sorun olduğu bariz ortada.

Ne diyebiliriz ki üzücü bir durum... :yazik:

3. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    Cocukda suç yok anne babada suç var bence. Birde arabasına bayıldım he:D

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Gerçekten ilginç. :smiley33: Çocuk 2 değil 42 yaşında gibi duruyor. Katılıyorum normal değil çocuk, ilerde mafya babası olur bu oralarda.

5. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Abi şu resime baksana yahu çocuk değilde sanki deiğin gibi 40 yaşındaki adam gibi. Allah kimsenin başına vermesin böyle birşey. Ayrıca çocuk obeziteye doğru da ilerliyor...

Aile' den kaynaklanan sorun. Ne kadar bilinçsizce yapılan bir hata çocuğun bu hale getirdiğinin farkındasınızdır. Babası çocuğa oynaması için sigara veriyor. Çocukta herhangi bir suç yok.

6. ozcan13

ozcan13

İsim:
    Özcan Kayahan
    İlerde mafya babası olur demişin bu çocuk o ileriye gidebilcek mi ki?

7. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
  8. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    Fazla söze gerek yok. Tek kelimeyle REZALET... !

Sayfayı Paylaş