1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

20 kg 0,5mm Silis Kum & 5 adet 1 aylık Yunus Cichlid

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde Fatihkibar tarafından 26 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Fatihkibar

Fatihkibar Guest

Arkadaşlar merhaba forumu genelde okuyucu olarak kullanıyorum değerli akvarist üstadlarımızın tecrübelerinden faydalanmak için. Bende nacizane katkım olsun diye hediye amaçlı bir şeyler vermeyi düşündüm.

ÜRÜNLER

* 20 kg 0,5mm Silis Kum
    * 1 aylık Yunus Cichlid balığı

İstanbul Anadolu yakasında bulunanlara hediye etmek istiyorum.

Taşdelen-Çekmeköy-Dudullu-Ümraniye bölgelerine..

Avrupa yakasına yoğunluğum dolayısı ile gelemem oradaki arkadaşlar kusuruma bakmasın :)

2. Erman_GÜNDOĞDU

Erman_GÜNDOĞDU

İsim:
    Erman Gündoğdu
    Cevap: 20 kg 0,5mm Silis Kum & 5 adet 1 aylık Yunus Cichlid

Ben yunus isterim kardeşim Sabiha Gökçen'den uçağa verirsin artık :F:F:F:F:F:F:F:F

3. Fatihkibar

Fatihkibar Guest

Erman abi ayıp ediyorsun istediğin yunus olsun kaç tane lazımsa göndereyim :)

4. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat

Umarım hediyeler ihtiyaç sahibini bulur.Ancak sizi sadece okuyucu olarak değil,değerli fikirleriniz ve tecrübeleriniz ile biz yeniyetmelere rehber olacak katılımlarınız ile de aramızda görürüz inşallah :)

5. Fatihkibar

Fatihkibar Guest

Evet umarım ihtiyaç sahibine gider. Estafurullah Eray hocam bende pek tecrübeli sayılmam bu forumda çok kaliteli, mütevazi insanlar var ve her bilgi değerli buradakiler bizlerde okuyarak kendimizi geliştiriyoruz, selamlar..

Sayfayı Paylaş