1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

20 Kg Endonezya Canlı Kaya

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde kaptanıderya tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    Videoda görülen yer yer pembe, mor coralin kaplı ağırlıklı plate şekillerde olan hiçbir zararlı aiptasia, bristle worm vs . börtü böcek olmayan tertemiz durumda 20 kg Endonezya canlı kayası satılıktır tamamı 200 TL dir.

Kendim kg'ı 15 liradan almıştım, sistemdeki balıklar ve diğer canlılar verildi fakat akvaryum dönmeye devam etmekte bakteri popülasyonunu kaybetmemek için fişi çekmedim. Gelecek olan kova ile gelirse suyu ile birlikte vereceğim.

Bayrampaşa-Kocatepe ( Forum İstanbul a yakınım) de evimden teslim edilecektir , kargo yapma şansım yok , 05449088469 nolu cebimden 7/24 ulaşabilirsiniz.

2. HTeS

HTeS

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Halil İbrahim TÜRKMEN
    Ankara'ya gönderirseniz ben alayım hepsini bu tarz kaya arıyorum çok işime yarar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    Kuru bir şekilde sığacak kadar bir saklama kabına koyup kargoya verebilirim sadece, otobüsçülerle muhattap olun derseniz o iş benlik değil :)

4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Kargo ile bende gönderdim sıkıntısız gitti...

5. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY
    20 kg bir kargo anlaşmasız giderse can yakar yüreğe ateş düşer. Akıl vermek gibi olmasında satışı sanal pazar gibi bir yerden yapip oradan verilecek kargo indirim kodu ile daha ucuza gönderebilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

sinsitilki ve Pennywise bunu beğendi.
  6. HTeS

HTeS

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Halil İbrahim TÜRKMEN
    Ithalattan gelen strafor kutulara gazeteye sarıp koyabilirseniz sorunsuz gelir 20 tl gibi birşey isterler verin siz ben size ne kadar alırlarsa onuda gönderirim.
    Bu şekil yapabilir misiniz?

7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Kayalar canlı ise ıslak bol gazeteye sarılıp gönderile bilinir...

8. HTeS

HTeS

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Halil İbrahim TÜRKMEN
    Haklısınız ona epey para istenir. Otobüs ile gönderim bu durumlarda en mantıklısı ama onun içinde gönderecek olanın zamanı olması lazım. Otobüs firmaları alışık zaten duruma.

9. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler
    Halil İbrahim bey üzgünüm o kadar vaktim yok bu aralar , elden teslim olarak günceldir.

10. HTeS

HTeS

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Halil İbrahim TÜRKMEN
    Bi tanıdık var orda onu bir arayım ben sizden alıp bana gönderebilir belki... Gelip alabilirlerse siz paketleme işini halleder misiniz?

11. kaptanıderya

kaptanıderya

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Kadir Güler

Halil İbrahim bey büyük strafor kutu yok elimde fakat sizin için plastikçilerden sığacak büyükçe bir saklama kabı alıp(20-30 liraya satıyorlar fakat sorun değil) ıslak gazeteye sarılı şekilde bantlı , kapaklı şekilde ambalaj yapabilirim fakat arabam olmadığı için otogara götürmem büyük sorun benim için benden teslim alacak biri varsa çok münasip olur, duruma göre bana 05449088469 nolu cebimden ulaşabilirsiniz, saygılar.

Sayfayı Paylaş