1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

28 lt Bitkili Akvaryum

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Özkan41 tarafından 22 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Özkan41

Özkan41

İsim:
    Özkan
    160 lt sarı prenses akvaryumundan sonra küçük bir bitkili akvaryum kurcam (kurdum) Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum, ayrıca meleği çıkartıp başka balık eklicem ne tavsiye edersiniz

Canlılar: 1 melek
    1 vatoz (leopar)

Bitkiler : Ne olduklarını bilmiyorum sizden ne olduklarını söylemenizi bekliyorum...

Ekipmanlar: Resun ac-2000
    Üst Filtre

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 16 Ağustos 2015
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: 28 lt Bitkili Akvaryum

Güzel olmuş ellerine sağlık. Melek balığını çıkaracaksan ben tetra türlerini öneririm, yeme dalışları vb çok güzel görüntüler veren bir tür.

3. Özkan41

Özkan41

İsim:
    Özkan

Akvaryumun sıcaklığı 27 dereceye ayarlı sizce bu derece iyimi hem bitki için hemde balık için bitkilerin ismi nedir acaba

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    25-26-27 derece aralığı uygun olur. Isıyı daha fazla yüksek tutmamaya çalış. Bitkilerin Eledoa ve Limon sanırım diğeri.

Düzenleme: 16 Ağustos 2015
  5. Özkan41

Özkan41

İsim:
    Özkan

Bu gün kumdan süpriz çıktı.Camda bu gün yapışmış bana bakıyordu bende ne olduğunu araştırdım ve omurgasızlardan zebra nerite 100de 90 eminim çünkü diğerleri hep düz çizgi şeklinde bende bulunan çizgileri ortaya doğru yıldırım (z şeklinde bir çok)şeklinde katman katman bunun beslenmesi nasıl olcak kendisi bulur mu? (yosun falan mı yer) nası olur, çok fazla sayıda kalmadığını okudum çok üzüldüm... :(

NOT: üzülmemim sebebi canlı katliyamı yapan biri olarak neslinin az kalan bir türünün bende bulunmasıcan sıkıcı :can:portal3.gif

6. Özkan41

Özkan41

İsim:
    Özkan
    Akvaryumun bir kaç güncel resmini ekliyim ve bir kaç soruyla beraber karşınızdayım.Aşağıya foto koydum ve limon eriyip gitti, ama her yeri eledao lar sardı napabilirim atmaya falanda kıyamıyorum limon arasında canlı kalamadı (eledaolar arasında) diye düşünüyorum,sarı prenses akvaryumunun içine saksı yapıp içene koysam bitkiyi falan yerlermi acaba ?

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 16 Ağustos 2015

Sayfayı Paylaş