1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

3.cü Haftanın Akvaristii Anketi (3 Ekim)

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 4 Ekim 2010 başlatılmıştır.

?

Bu Haftanın Akvaristi Kim ?

1. Warden ( Güven Gökdere)

oy sayısı 3
    15,0%
  2. emmi_06 ( Özgür Abay )

oy sayısı 3
    15,0%
  3. hasanaytekin ( Hasan Aytekin )

oy sayısı 0
    0,0%
  4. wizi_emre ( Emre Soycan)

oy sayısı 1
    5,0%
  5. Erman Pehlivan ( Erman Pehlivan )

oy sayısı 10
    50,0%
  6. l3yqrkm1st (Görkem Çakır)

oy sayısı 3
    15,0%
  1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Haftanın Akvaristi Anketinin üçüncüsünü açıyoruz arkadaşlar. Biraz bu anket açılış yazısı kopyası gibi diğerlerinin ancak yapacak birşey yok.

Haftanın Akvaristi seçilen arkadaşımızın statüsü değişecek ve 15 gün avatar üzerinde kupasını taşıyacak. 4 hafta sonunda haftanın akvaristi seçilen arkadaşlar arasında yeni bir anket yapılarak ' Ayın Akvaristi ' seçilecek.

Ayın akvaristine Akvaristler Pet Market tarafından hediyesi verilecek. Kendilerine teşekkür ediyoruz destekleri için.

Konu kilitli olmayacak, ankete oy kullanan arkadaşlar kime ve neden oy verdiğini şeffaf olarak yazabilecek. Kendine oy veren arkadaşların oyu geçersizdir. Konu dışına çıkılmamasını rica ederiz.

Ankete oylarınızı lütfen üye paylaşımlarını bu hafta takip ederek gerçekleştirin.

Emeği olduğunu düşündüğünüze lütfen oy verin. Dost, ahbab ve kankalık size kalsın. Bu konudaki sorularınızı aşağıdaki linkten sorabilirsiniz. Her aktivitemizde olduğu gibi yine gururla amatörce olduğunu belirtmek isterim. Konsey, bilir kişi, jüri, hakim ve savcı yok. Kurallar etik ilkeler çerçevesinde geçerlidir.

Sorularınızı buradan sorabilirsiniz.
    http://www.akvaryumportali.com/threads/7759-haftanin-akvaristi-degerlendirme?p=82408#post82408

10 Ekim gece 24.00 anket sonucu açıklanacaktır.

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Bu ankette çok iddialı olduğunu düşündüğüm kişiler var. Çok çekişmeli bir anket olucağını düşünüyorum. Tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

3. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Abi ankete beni eklediğiniz için teşekkür ederim. Süpriz oldu :)

4. wizi_emre

wizi_emre

İsim:
    Emre Soycan
    Listeye benimde eklenmem konuya girdiğim anda yüzümde bir gülümsemeye neden oldu. :cekingen: Çok teşekkür ediyorum. Zaten elimizde ki imkanlar az olsada, herşeyin para ile değilde verilen emek ile oluşabileceğine inanıyorum. Zaten bizlere zevk verende bu değil mi ?

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  5. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Bu haftaki oylamaya bende katılmak istiyorum. Bu hafta daha da idaalıyım. :) Oylama bugün açılmış ama hemen oylar verilmiş. Bence o haftaki paylaşım göz önüne alınarak oylamanın bitmesine 2-3 gün kala oy vermek daha sağlıklı olur düşüncesindeyim. :)

Saygılar...

Courageous bunu beğendi.
  6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bu hafta oyumu Erman arkadaşımızdan yana kullandım ( Üstelik pisng miydi neydi taktılmış resmine ramen). Her açıdan desteğini hissettik dersem yalan olmaz. İçerik girişi, mesaj aktivitesi ve aslında mesajların genel içeriği ile bu yönde hareket ettim.

Yanlız ayın akvaristi olmasını istemem, yönetimdeydi kazandı mazandı uğraşamayız. :D

Erman Pehlivan bunu beğendi.
  7. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Teşekkür ederim Temel abi. Forum yönetiminde olmanın sorumluluğu büyük gerçekten. Kendimi zorundalıktan ziyade, yardımcı olmak için heves ediyorum resmen. Zaten parayla pulla olacak iş değil bunlar. İnsanın içinden gelmeli. Yardımcı olmak amacım insanlara, hobiye yeni başlamış arkadaşlarıma.

Yarışma için, birde şöyle birşey var, bu yarışmadaki arkadaşlarım, konu açarak paylaşımda bulunmak zorunda hissediyorlar kendilerini. Oysa ki bence, hem konu anlamında, hemde aktivite anlamında dikkatli olsalar, daha faydalı olunabileceği yönünde düşüncem. ;)

Zaten gayemiz bu değil mi, o kadar güzel bir platformun üyesiyim ki, para verseniz toplayamazsınız bu kadar kaliteli insanı bir araya.

cirol, murer ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  8. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Bu hafta gözlemlerim doğrultusunda, Erman'a verdim oyumu.

Erman Pehlivan bunu beğendi.
  9. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Bende özgür hocama verdim oyumu. Bu hafta pek bi aktifti forumda. :) Konu açmadı ama, olsun. :) BEn aktifliğini değerlendirerek karar kıldım. Güvene geçen oylamada oy verdiğim için vermedim, başkası olsun istedim. :)

10. Warden

Warden

İsim:
    Güven Gökdere
    Erman abiye bak sen 6 yarışmacının olduğu oylama oyların % 50'sini almış gidiyor.Zaten tek başına iktidar olacak ben oy versem de olacak vermesem de olacak... O zaman ona oy vermenin manası ne :)

Oyum Özgür Hocama :ay:

11. SantiMunez

SantiMunez

Yer:
    Samsun
    İsim:
    MUSTAFA CAN ÖMEROĞLU
    Erman abiye oyum :)

12. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Anket kilitlendi arkadaşlar. Bu haftanın akvaristi Erman Pehlivan arkadaşımız oldu. Tebrikler Erman.

13. emmi_06

emmi_06

İsim:
    Özgür ABAY
    Erman hocam,hayırlı olsun.Geç kaldığımız bi konu oldu.

14. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bu hafta Özgür sen de Türker'de ankettesiniz. Katılmak istemeyenleri özel olarak ekledim. Biraz karızmanız dağılsın. :F Katılamak isteyen arkadaşlar olursa yeni anket altına isteğini iletebilir.

15. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Böyle olacağını tahmin etmiyordum. :) Teşekkür ederim anketimize oy veren tüm kullanıcılarımıza ve yarışmacı arkadaşlarıma.

Oy kullanımları aşağıdaki gibidir;

l3yqrkm1st (Görkem Çakır) aqua_boy Courageous zgrkaralar

Erman Pehlivan ( Erman Pehlivan ) berkan cirol james_34 l3yqrkm1st murer ORGO ozlemm SantiMunez volkantr34 YIKIKTEMO

emmi_06 ( Özgür Abay ) Erman Pehlivan myillar Warden

Warden ( Güven Gökdere) qwe453 rappier reis

wizi_emre ( Emre Soycan) wizi_emre

Sayfayı Paylaş