1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

300Lt'lik Deniz Akvaryumumdan Kadraja Giren Kareler

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde mertdurmusoglu tarafından 7 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. mertdurmusoglu

mertdurmusoglu

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    MERT DURMUŞOĞLU
  2. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat
    Cevap: 300Lt'lik Deniz Akvaryumumdan Kadraja Giren Kareler

Hayırlı olsun canlılar sağlıklı görünüyor. Ortada duran büyük kayanın cinsi nedir acaba? Ölü olarak aldınız zannedersem. Akvaryumcularda karşılaşıyorum bazen, yapısı canlı kaya olması için uygun ama suya herhangi bir müdahalesi var mı merak ediyor ve deneyenlerden tavsiyelerini bekliyorum

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Mert ellerine sağlık. Bu kayalar nedir Lav katyası mı? Mesut'la mı aldınız bunları?

Diatom halen sürüyor, sanırım canlı kaya kullanmadığın için uzun sürüyor.

4. mertdurmusoglu

mertdurmusoglu

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    MERT DURMUŞOĞLU

aynen temel abi diatom baya uzun sürdü yaklaşık 1 ay oldu tam kalkmış değil akvaryumdan kayalarıda mesut abiyle birlikte tuzladan özel olarak taş satan yerden aldık gerçi istediklerimiz gibi delikli kaya kalmamıştı o zaman bunları aldık işte

5. mertdurmusoglu

mertdurmusoglu

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    MERT DURMUŞOĞLU

bir de temel abi geçen hafta bir tatlı kaşığı kalsiyum eklemiştim ve bu hafta da ekledim hafta da bir kere olmak üzere ve aşırı dozdan sanırım bir tane octobus coral mercanım vardı dün öldü çaresiz kaldım tabi iş yerinde olduğumdan müdahalede edemedim. ve dün de magnezyum aldım kalsiyumla birlikte şimdi dengeli bir şekilde eklemeye çalışıyorum

Sayfayı Paylaş