1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

32 Litre Akvaryum ve Moli Balığı

Başlığı 'Canlı Doğuran Portalı' kategorisinde Emre35 tarafından 21 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Emre35

Emre35

Yer:
    İZmir
    İsim:
    Emre Odabaş
    32 litre akvaryum ve Moli balığı eklemek istiyorum. Akvaryumda 8 tane lepistes balığı besliyorum. Yanlarına 2 tane moli balığı almak istiyorum sizce uygun mudur? Moli balığı 32 litrede beslenir mi?

2. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Emre bey 32 Litre çok düşük bir kapasite aslında 8 adet Lepistes bile fazla gibi oraya... Akvaryumunuzu Büyütmenizi Tavsiye ederim.

DALGIÇ ve Alparslan bunu beğendi.
  3. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Emre Bey, akvaryum kurallarına göre lepistesler için en az 40 litre akvaryumlar önerilmektedir.Moli balıkları için 60 litre önerilmektedir. İki cins balık aynı akvaryumda yaşar. 32 litrelik bir akvaryumda 10 balık olur mu? derseniz...Akvaryum kurallarına göre 5 litre suya 3-5 santim boyunda bir balık hesabı yapılır. Tek kişilik divanda 4 kişi ile beraber yatarım, rahat rahat da uyurum diyorsanız; Olur. Uygun olup olmadığına siz karar vereceksiniz.

4. Kamil Yılmaz

Kamil Yılmaz

Yer:
    Bursa-İnegöl
    İsim:
    Kamil B. Yılmaz
    Hüseyin abiye katılıyorum. Akvaryum hacmi yetersiz... Bana kalacak olursa, lepistes sayısı bile fazla.

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş