1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

35 lt'deki Tetra Black'lerim Yem Yiyor

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Neverlander tarafından 19 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. Akgün Cem

Akgün Cem

İsim:
    Akgün Cem
    Ve işte beklenen an...
    Cüce boynuzlu vatozlarıma kavuştum :heyo:
    Müthiş heybetliler, ikiside çok canlılar, şimdilik uyum sorunu yaşanmadı...
    Camlarda temizlenmeyi bekleyen yeşil yosunları silip süpürdüler :)
    Erkek 11,5 cm dişi 11 cm, bakalım adaptasyon süreci ne kadar sürecek, aldığım kişi yumurta almak için 3-4 ay beklemen gerekebilir dedi ama bilemiyorum, bekleyip görücez.

2. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Akgün bey bende yeni tankıma cüce vatozlar istiyorum hem sarı hem siyah cüce vatozlarınız var ise önümüzde ki ay eğer ilan açarsanız talip olacağımı şimdiden belirteyim ;)

3. Akgün Cem

Akgün Cem

İsim:
    Akgün Cem
    İnşallah Volkan Bey... sanıyorum 1-2 ay adaptasyon süreci olacaktır (keşke hemen yumurtlasalar) ancak ondan sonra yumurtlarlar ve yavrularda 3-4 haftalık olana kadar tank değişikliği yapılmasına pek sağlık verilmiyor. Ama bu minikleri yetiştirme zevkini sizinde tatmanız için ilk yavrulardan sizede veririm... Sağlıklı balıklar dilerim.

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Abdullah'ın konuyu dağıtmadan son bişey daha yazayım zaten ufaklıktan bakıp büyütmeyi çok istiyorum.Büyük büyük almaktansa yavrudan yetiştirmeyi tercih ederim açıkçası.Sağolsun akvaryumcular 1 cm'lik yavruyla 6-7 cm'lik vatozları aynı fiyattan satınca hobiciden almayı daha uygun buluyorum.. Sizede kolay gelsin inşallah bol yavru alırsınız :)

Sayfayı Paylaş