1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

3D Arka fon Salınım Yaparmı ?

Başlığı 'Tatlı Su Donanım ve Ekipman Portalı' kategorisinde Trofeus tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Trofeus

Trofeus

Yer:
    Samsun
    İsim:
    Adem Özdemir
    Merhaba Arkadaşlar,

Exo Terra Rock Sürüngen Kayasını Akvaryumda Kullansam Salınım Yaparmı ? Sert Plastikten Yapıldıgı Yazıyor Yardımcı Olabilirmisiniz ? 120414M_background_36x18.jpg

2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Kullanılan malzeme ve boya nedir bilemiyorum ama genelde hazır satılanlar gayet sağlam ve sağlıklı oluyor. Tabi bunun akvaryum için olmadığını göz önüne almak lazım. Akvaryum için olanlarda var tercih bu yönde yapılabilir.

Trofeus bunu beğendi.
  3. Trofeus

Trofeus

Yer:
    Samsun
    İsim:
    Adem Özdemir
    Bu sekilde masrafi ucuz oluyor sert plastikten beyaz kopukten yapiliomus sizce diger turlu 400 lirayi bulan poliretan kopukten daha ucuza denk gelio 100 tl masrafi oluyor

4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Denemeden bir şey bilemeyeceğiz o vakit.
    Ben kalekimin fugapool 2000 (havuzlar için olan derz dolgusu), üç adet strafor ve filli boyanın su bazlı renklendiricileri ile yapmıştım. Ciklet tankında salınım yapmadı balıklarda sağlıklı idi bu şekilde denenebilir.

5. Trofeus

Trofeus

Yer:
    Samsun
    İsim:
    Adem Özdemir
    Şimdi Nasipse Yeni Kurcagım akvaryumun malzemelerini hazırlıyorum Bugun bu kafama takıldı daha ucuza geliyor cunku bakalim denemekte yarar var canli için yapıldıysa aynı malzemeden su kabıda yaptılarsa sıkıntı yok bence :D

veysel bunu beğendi.
  6. Trofeus

Trofeus

Yer:
    Samsun
    İsim:
    Adem Özdemir
    Evet sonunda buldum sakinim yaparmi yapmazmi sorusuna surunngen besleyen bir abi ile gecirdigim dialogta kesinlikle yapmaz avrupada evlerde su selalesi olarak kullaniliyormus yani strafordan ucuz maliyete ömurluk bir olayi gun isigina cikarmis bulunuyorum veysel bey ozellikle tanganyika turu besleyenlere cok guzel bir gorunum saglayacak bu fon.

7. NIHKAR

NIHKAR

Yer:
    istanbul
    İsim:
    NİHAT KARAN
    Bu fonu nereden temin ediyorsunuz?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş