1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

3d arka plan malawi icin

Başlığı 'Akvaryum ve Dekor Yapımı' kategorisinde rebeke tarafından 4 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. rebeke

rebeke

İsim:
    kemal beles
  2. BassKiller

BassKiller

İsim:
    mehmet yılmaz
    Cevap: 3d arka plan malawi icin

Çok güzel ama sprey boya salınım yapar büyük ihtimal??

rebeke bunu beğendi.
  3. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    rebeke bunu beğendi.
  4. alper5959

alper5959

İsim:
    Alper USTA

Ağbi bence özgün ağbi gibi kendin yapsan daha iyi olur çünkü yaptırmak çok paradır ve yapımı okadar zor bişey değil severek uğraştıktan sonra ortaya iyi şeyler çıkıyor :)

rebeke ve ozgun_cyprus bunu beğendi.
  5. rebeke

rebeke

İsim:
    kemal beles

ozgun hocam verdigin linki daha onceden zaten defalarca okuyup incelemis ve her seferinde imrenmisimdir.ellerine saglik.mehmet kardesim onu ben de dusundum salinim yapabilir diye ama adamlar yapip koyduguna gore ozel bir boya sanirim.alper kardesim inan zaman ve mekan meselesi boyle seyler onun icin yapabilcegimi sanmiyorum.420 litrelik akvaryum hala bos bir sekilde bekliyor.1 ay oldu.dekoruna karar veremedim.hersey tam istedigim gibi olmadikca su doldurmucam akvaryumuma.bu dekoru begenmemin sebebi derinlik hissi kazandirmasindan.arkada mavi fon ve parcali kayalar seklinde.sanki su arkalarda devam ediyormus gibi.resimlerde oldugu gibi..[​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG][​IMG][/url][/IMG]

6. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL

Kemal Bey paylaşım için Çok teşekkürler gerçekten mükemmel bir çalışma örnek almışsınız kendinize. Ancak dışardan yaptırmayın derim. Kullanılacak strafor sizin alacağınız parayla kıyaslayınca size arka fonu çıkartacak kadar yap boz malzemesi temin eder. Ha gayret diyip girişin yapıma bence.

Saygılar.

rebeke bunu beğendi.
  7. methapor

methapor

İsim:
    Polat

Bekir abi sonuna kadar katılıyorum yapamam demeyin yapmaya başlayın zaman sınırlaması koymayın yavaşca belki 1 belki 2 ama elbet olcaktır merak etmeyin.

Sayfayı Paylaş