1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

3'lü modül enjeksiyon led ile ayrınlatma yapabilirmiyim?

Başlığı 'Kendin Yap-Kendiniz DIY Yapabilirsiniz' kategorisinde emrah aytekin tarafından 11 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. emrah aytekin

emrah aytekin

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    emrah aytekin
    Arkadaşlar merhabalar,mağlumunuz deniz akvaryum kurulum aşamasındayım bir çok ekipmanımı tamamladım en kısa sürede nasipse akvaryumu kurmaya başlıyacağım.

buradan edindiğim bilgi ve tecrubeler sayesinde şu ana kadar doğru ekipmanları edine bildim buna vesile olan herkesede bu sayede tekrar teşekür ederim:)

elektrik ve aydınlatma konusunda hiç bir bilgim yok oyuzden ismini yanlış yazmış olabilirim 3'lü modül enjeksiyon led olarak bildiğim bu ürünle kendime geçici olarak tankı aydınlatacak bir aydınlatma yapmak istiyorum.

(geçici olmasındaki sebep şuan ileriye dönük ne yapacağımı bilmiyorum ileride sps mi yaparım lps mi yaparım yoksa sadece balıkmı beslerim hiç bilmiyorum henüz işin içine girmiş sayılmam o yuzden aydınlatmaya bilinçsizce bi dünya para vermek istemiyorum)

3'modül led kulana bilirmiyim kulana bilirsem renk sıralaması ne olmalıdır bundan kaç adet almalıyım bunlar olmazsa hangi ürünü tafsiye edersiniz.armatür tasarımı hiç önemli değil arkadaşlar çünkü aydınlatma hiç bir şekilde dışarıdan görünmeyecek şekide bu yuzden kafam rahat.

yazımda ustup olarak yanlış kelime kulandıysam afola hakınızı helal edin buradaki samimiyete güvenerek biraz abartmış olabilirim şimdiden özür dilerim...

2. emrah aytekin

emrah aytekin

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    emrah aytekin
    20160211_092149.jpg
    ürün bu arkadaşlar

3. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bende bunun her türlü modelinden kullandım, hatta farklı olanlardan da kullandım. Elimde atıl duruyor parça parça bosa masraf ettim yani.

Şuan için beklenti yoksa ucuz bir t8 elektronik balast ve iki adet nalburda satılan osram soğuk beyaz 12000 k t8 ile aydınlatın geçin derim. En fazla 20 tl ye mâl olur.

ünal57 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş