1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

4 Aydır Akvaryum Sevdamdan Uzagım

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde baron tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. baron

baron

Yer:
    Girne -Kıbrıs
    İsim:
    toycan onuk
    akvaryum.png

Merhaba arkadaşlar ,yaklaşık 5 senedir kullandığım 100x55x50 ölçulerindeki 10 mm camdan,akvaryumum taban camının ön tarafından 2 yerden çatlaması ve slikonun camdan ayrılması sonucu 4 ay önce emekliye ayırdım , (çatlayan kısım,akvaryumun taban camının ön kısmı,yani tarihin hemen üzerindeki kahverengi bölüm)
    bu süre zarfında eski akvaryumumun camlarını slikondan ayırıp temizleyip kullanmak yada sıfırdan yapma konusunda kararsız kaldığımdan dolayı ,bekledim 1 e 3 d yunus ve 1 e 3 d yakop chiclidlerimi 60 lt yedek akvaryuma aktardım.
    Fikir almak istediğim konu şu , yükseklik 55 cm olunca baya zor oluyor uğraşmak ,zira altındaki dolabımda 80 cm, bu da toplamda 1.30 cm yapıyor haliyle,yeni yapacağım akvaryumumda yüksekliği 50 cm veya 47 --48 cm e indirirsem bir sorun teşkil edermi,akvaryumumun en eski halini de ekliyorum fikirlerinizi benden esirgemezseniz çok memnun olacağım, herkese sağlıklı balıklar,akvaryumumun en eski halini de ekliyorum..

veysel bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Ben sığ tankları severim ama ölçüler bu tür için tam yerinde bence bozmayın ölçüyü.

Sayfayı Paylaş