1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

40x40x40 Acemi Nano Kurulumu Hakkında

Başlığı 'Nano Reef Akvaryum Kurulumları' kategorisinde burak ozu tarafından 11 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Boyu lara baktim ancak PS leri ve sump icin ayrilmis kisimlari cok icime sinmedi PS Bubble Magus QQ alacagim. Bakalim.

Bu arada Osman senin basligi bulamadim. Sanirim Tapatalk yuzunden bilgisayardan daha rahat ararim.

2. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Şelale filtre için kaç litreye kadar almalıyım yüksek çevrime sahip almamın sakıncası olur mu ? Ne önerirsiniz ?

3. color manıa

color manıa

Yer:
    bursa
    İsim:
    emrah düzen
    Bursada iseniz size bu şelale filtre hediye edebilirim özelden yazın bana saygılar akvaryum için bursa sıkıntı biyer değil bana ulaşın yardımcı olurum

4. Osman.34

Osman.34

Yer:
    İstanbul
    Burak Bey, 12 Litre Pico Resif Kurulumu diye geçiyordu konu başlığı sanırım.

5. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Forumdan Emrah'in (Color Mania) tanki aldim tabi boyle olunca olculerde degisti :) 60x50x40 alttan 40x40x40 sumpli. Bakalim haftaya kuracagiz. Resimlerle daha detayli paylasmis olurum.

Destek veren herkese tesekkurler daha yeni basliyor olacagiz ve herkesin destegine daha fazla ihtiyacim olacak.

Gmsy, color manıa, veysel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hayırlı olsun.

7. color manıa

color manıa

Yer:
    bursa
    İsim:
    emrah düzen
    Güle güle kullan kardeşim

8. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Şimdi RO ile ilgili aşağıda bazı alternatifleri araştırdım. Hangisini önerirsiniz veya daha farklı öneriniz varsa lütfen yönlendirin.

Sadece akvaryum suyu için kullanacağım.

http://www.optisu.net/pratik-akvaryum-aritma-urun275.html

Ben bunları ayırdım ancak mutlaka önerebileceğiniz ve sizin kullandığınız ürünler mevcuttur.

Yol gösterebilirseniz sevinirim.

Akvaryum kuruldu. Bir kaç detay daha yarın belli olduktan sonra kurulum sayfasına yeni konu açıp oradan devam edeceğim çünkü ölçüler değişti.

9. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi

Sayfayı Paylaş