1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

45*45*45 Maceram

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde ccasper tarafından 30 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. ccasper

ccasper

Yer:
    Kocaeli / İzmit
    İsim:
    Serkan
    CIMG6386.JPG CIMG6389.JPG CIMG6405.JPG CIMG6415.JPG CIMG6416.JPG IMAG3515.jpg IMAG3520.jpg IMAG3523.jpg IMAG3550.jpg IMAG3562.jpg IMAG3575.jpg Merhaba uzun zamandır aranızdayım bilgi ve paylaşımları yaklaşık olarak en az 6 aydır takipteyim fakat akvaryumu kurmak yeni nasip oldu biraz ilk etapta ufak kurmak daha mantıklı diye düşündüm geçen sene 30*30*35 kurdum yakjlaşık olarak 8 ay sistem sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde gelişim göstererek ilerledi iş nedeni ile arkadaşıma bıraktığım akvaryumun akibeti sadece 8 gün sürdü daha sonrası 3 aylık boşluk ve zaman sınırlamasından dolayı yeniden kurma kararı aldım bu sefer 45*45*45 olarak kurulum yaptım 10 agua reef in kumunu mercan kırıgını kullandım 10 kg dan daha fazla yarısı canlı yarısı ölü olmak kaydı ile akvaryuma ekledim ps olarak tunze 9004 mevcut aydınlatma olarak agua reef X wifi modelini kullanıyorum gün similasyonu sabit kullanılmakta testlerımın hepsı stabil iken sadece nitratım orta seviyelerde haftada bir kez su deiğişimi yapıyorum yanlız bir hafta %10 diğer hafta %20 yapıyorum akvaryumun sıcaklıgı 25,5 sabit dalga motoru olarak Hydor Koralia Nano 1 kullanıyorum canlı olarak 7 adet konç 1 adet snail bir adet kum deniz yıldızı 1 adet damsel 2 doktor karides 1 adet boksör karides 2 adet palyaço ve 1 adet midas mevcut şu an sistem gelişmekte seyretmeside bir harika son olarak mercan olarak mushroomlar ve çeşitleri var zoa var xenia mercan var..... birde tüp kurdu ama renkleri muhteşem Resimler aşağı da yazılımda yanlışlıklar yapmış olabilirim affola,,,, tecrübeli arkadaşların yorumlarına açığım hepinize iyi geceler saygılar ,,,,,

A.P Bot Yazı düzenlemesini kaydetti.: 7 Ocak 2016
    veysel, YMR_AY ve Burcu bunu beğendi.
  2. Burcu

Burcu

Yer:
    İstanbul Anadolu
    Hoş geldiniz, akvaryum baya güzel gözüküyor :) Tüp kurdunu nerden aldınız çok güzel?

ccasper bunu beğendi.
  3. ccasper

ccasper

Yer:
    Kocaeli / İzmit
    İsim:
    Serkan
    Teşekkür ederim Burcu Hanım

İstanbul' dan Emre diye bir arkadaş forumlardan tanıştık ondan temin etmiştim aslında ilk aldığımda bilmiyordum Kargo geldiğinde farkettim açtığında çok güzel oluyor hele hele kendi etrafında dönmesi yok mu :)

Burcu bunu beğendi.
  4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hayırlı olsun.

ccasper bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş