1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

4x39 watt T5 Akvaryum Armatür Yapımı

Başlığı 'Kendin Yap Genel Portal' kategorisinde murer tarafından 4 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. deja_vue

deja_vue

İsim:
    cihan yesilyurt
    Öncelıkle calısma cok guzel olmus emegınıze saglık ama benım uzun zamandır kafama takılan seyde bu floresanların saat te tuketıklerı guc. sonucta evlere bu aralar acayıp elektırık faturaları gelıyor, kaldı kı sadece aydınlatma ıle bıtmıyor ısıtıcı dıs motor vs lıste uzayıp gıder sımdı benım sorum su olacak bu tıp grolux tarzı florasan la degıl de neden led kullanılmıyor sonuca 7000 8000 kelvın degerınde led ler var ve gayet de saglıklı calısıyor ben kendı tank ı mı bu sekılde aydınlatıyorum neden bunu denemıyorsunuz ? IMG-20131023-WA0000.jpg

TencoMelih bunu beğendi.
  2. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
    Unbelievable unbelievable unbelievable temo23temo23

3. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
    Abi bu sineklik profili 17x25 olsa olurmu ölçüleri?bir sakıncası olurmu?

4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    İnce profilden bende denedim Murat güzel olmuyor. 17x45 kapı sineklik profilleri var onlardan bulmak lazım. Kestirirken de dikine tutup 45 derece o şekil kesilecek.

5. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
    Abi simdi onu gördüm Google'dan kapı sineklik profili diye geciyorlarmış renkleride var 6-7 tane beyaz almayı düşünüyorum.ogleden sonra yemekten gelince firmaları bir arayacağım fiyat alacağım.sendemi yapacaksın armatür?

veysel bunu beğendi.
  6. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Yok ben önce yapayım diye aldım incesinden güzel olmadı vazgeçtim. Şimdilik var armatürüm.

7. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
    Ben deneyeceğim abi bakalım benden nasıl Birşey çıkacak :D Becerebilecekmiyim hep beraber göreceğiz :D

veysel bunu beğendi.
  8. Batuhan Erogul

Batuhan Erogul

Yer:
    Ankara
    Bende bitkili akvaryumum için yapmayı düşünüyorum :D

9. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
  10. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Kutu fiyatları bunlar bir boy 6 metre 12 liraya almıştım en son. Olsun 20 lira şimdi. Tartıp veriyorlar zaten kilo işi.

11. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
    Himm Sağol bilgi verdigin icin.bu arada iyi öğleler iyi istirahatlar :)

12. ZuMu

ZuMu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Murat Ortoğlu
    Abi zaman saati 220 V 'mu acaba birde o resimdeki sol alttaki beyaz minik ekranlı şey mi zaman saati dediğimiz şey?

13. furkant

furkant

Yer:
    İstanbul
    Murat abi öncelikle eline sağlık. Anladığım kadarıyla üstteki profil binevi görüntü kirliliğini kapatmak amaçlı. daha dar bir profilden yapılsa içindekiler sığmaz mı ?

14. gk13

gk13

İsim:
    Gökhan ÖZKAN
    Köşe takozlarını nereden bulabilirim.Profil buldum ama birleştiremiyorum.

15. EEmre

EEmre

İsim:
    Kaya
    Mrb abi bende yapmak istiyorum uygun fiyatt nerde yaptirdiysaniz yada bana sızı ulaşa bilcem birşey söylerseniz bende yapmak istiyorum

16. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Aliminyum profil satan heryerde köşe takozları ile birlikte rahatlıkla bulabilirsin. Sacları da imes sanayi sitesinden alıyorum. ..

17. osman 26

osman 26

İsim:
    osman DEĞİRMENCİ
    murat abı merhaba ınternette armatur nasıl yapabılırım dıye dolasırken senın yaptıgın ıslerı gordum hepsını ınceledım senın sayende foruma uye oldum yaptıgın ısler cok guzel takdire şayan işler gercekten fabrıkasyon ıs yapıyorsun bana cok fena ılham verdın 1 kac ay ıcerısınde bende kendı armaturumu yapmayı dusunuyorum yaptıgım zaman mutlaka paylasıcam tesekkurler kolay gelsın

murer ve burak ozu bunu beğendi.
  18. cagatay45

cagatay45

İsim:
    cagatay
    Arkadaşlar hepinize merhaba. emeklerıniz için çok teşekkür ederiz emeği geçenlerden Allah razı olsun. şu askı sistemini nereden alabılırız yardımcı olabilir misiniz ?

19. Joker52

Joker52

İsim:
    Yunus
    Abi armatürüm yok bana yardımcı olun lütfen akvaryum ölçüm 120 60 45 bana bi yardım edin lütfen piyasalaşırdı almaya gücüm yetmiyor irtibat için Yunus Yılmaz tel 0541 868 89 13

Sayfayı Paylaş