1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

50 litrelik bitkili canli doguran ( ilk denemem )

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde morrisono tarafından 4 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. morrisono

morrisono

İsim:
    onur yok
    Merhaba arkadaslar, bu hobiye yeni basladim, baslikta da belirttigim gibi 50 litrelik gercek bitkili akvaryumumu sizlerle paylasmak istedim. Icinde 5 tane canli doguran ve 2 tane cöpcü baligi var. yorumlariniz benim icin önemli :)

Onur

Ekli Dosyalar:

Alparslan bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Merhaba hoş geldiniz,akvaryumumuz çok güzel derli toplu herşey güzel yalnız gözüme arka fonun olmaması çarptı.Maşallah...:nazar:

morrisono bunu beğendi.
  3. osm@n

osm@n

Yer:
    istanbul
    İsim:
    osman atar
    Selam Onur ilk denemene göre bence çok başarılı bir calisma olmuş. Benim gözüme çarpan bir kac şey var onuda izninle senle paylaşmak istiyorum. 1 Arka fonu tek renk öneririm siyah Yada mavi ton olarak degistirirsen derinligi çok daha net ortaya cikarabilirsin. 2 ortadaki dekor olarak kullandığın tam seçemedim ne olduğunu onun üstünü herhangi bir moss türüyle kaplarsan harika olur bence. 3 ncü ve son olarak canli secimini lepistesten kullanman olacak bunlar nacizine benim fikirlerim saygılar...

morrisono bunu beğendi.
  4. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Hoş geldiniz akvaryumun sehpası çok nostaljik olmuş:)

morrisono ve H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  5. morrisono

morrisono

İsim:
    onur yok
    Önerileriniz icin tesekküler arkadaslar. Evet arka fon biraz sacma oldu farkindayim, bilgisayardan cikarttigim birseydi o, zamanla rengi soldu, yeni birsey yapmam gerek arkaya. O sehpa mecburiyetten oldu, sonra da kaldi öyle :)

6. Snowblind

Snowblind

Yer:
    Manavgat
    İlk kuruluma göre bence de gayet başarılı olmuş.

H.Kaya.Gemlik. bunu beğendi.
  7. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    eğer ilk defa yapıyorsanız bu işi daha sonrakileri hayal edemiyorum gayet başarılı. başarılar dilerim sizde hoşgeldiniz :)

morrisono bunu beğendi.
  8. H.Kaya.Gemlik.

H.Kaya.Gemlik.

Yer:
    Gemlik-BURSA
    İsim:
    Hüseyin KAYA
    Onur Bey, ilk denemeniz ise gerçekten de görselliği güzel bir akvaryum olmuş. Eladoa ve Tilki kuyruğu başlangıç için gerçekten iyi seçim. Diğer bitkiniz yanılmıyorsam gül. Gül ışık isteyen bir bitkidir. ortaya daha fazla ışık alabileceği bir yerde olması daha iyi olur diye düşünüyorum. En kısa zamanda bir sehpa yaptırmanız gerekli,. Radyonuzda antika özelliği kazanmış. İkisine de yazık olmasın.

morrisono bunu beğendi.
  9. vanlyy

vanlyy

Yer:
    van merkez
    Onur bey tebrik ederim.Başarılı bir başlangıç.temo11

morrisono bunu beğendi.
  10. Ercan GÜNGÖR

Ercan GÜNGÖR

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Ercan GÜNGÖR
    ilk deneme için tankınızın maaşallahı var onur bey radyo konusunda arkadaşlara katılıyorum acilen bi çözüm bulmanız lazım yanlardaki askıda kalan kısımlar taban camını haddinden fazla esnetip istenmiyen sonuçlara sebep olabilirde olmayabilirde yanlız işi sağlama almakta fayda var saygılar..

H.Kaya.Gemlik. ve morrisono bunu beğendi.
  11. penqun

penqun

İsim:
    Haktan KAYACAN
    İlk başlangıç için gayet güzel bir tanktemo8

morrisono bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş