1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

6 ay sonra SarıPrenses ler :)

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde sarıprenses tarafından 1 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. sarıprenses

sarıprenses

İsim:
    mehmet bilbay
    Merhaba arkadaşlar , 1 sene önce bir acemi olarak bu hobi hevesine katıldım.Türlü türlü konular açtım.Bunlar balık seçimi olsun akvaryum ölçüsü olsun...6 ay önce bana gelen 37 adet sarı prenses yavruları şimdi çok çok büyüdüler :D Bana bu portalda yardımcı olan çok abim kardeşim oldu helede bilakis '' Muzikopat '' Hüseyin abime çok teşekkür ederim em34: bana çok yardımcı oldu bütün konularıma mesaj attı gerekli yardımı aldım.Ve hüseyin abi gibi birçok abimizede benim gibi yeni başlamış bu işe heves etmiş arkadaşlara yardımcı oldukları için ayrıyetten teşekkür ederim.

6 ay önce ki SarıPrensesler
    [IZLESENE]4802887[/IZLESENE]

Bugünki SarıPrensesler :)

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Cevap: 6 ay sonra SarıPrenses ler :)

Halil seni alkışlıyorum. :helalolsun: Yavru büyütmek azim, sabır, dikkat, uğraş ve ilgi ister.

Sayılarını dişi erkek olarak ayarlayıp azalatma zamanın gelmiş. İnşallah bunların yavrularınıda görmek nasip olur. :nazar: :nazar: :nazar:

3. sarıprenses

sarıprenses

İsim:
    mehmet bilbay

Teşekkür ederim :) 37 tanenin 37 side duruyor maşallah :) azaltma zamanı geldi iyi diyorsunda ben bunları nasıl kıyıpta vericem :por:

4. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Halil azaltman balıklarının yararına olacak. Yani sayılarının fazla olup kavga edip ölmeleri daha kötü olur.

5. sarıprenses

sarıprenses

İsim:
    mehmet bilbay

Tabikide azaltıcam ya şakasına diyorum :) ama yinede acı olacak :D hayırlısı bakalım.

Sayfayı Paylaş