1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

6 x 24w T5 - ARMATÜR

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Emre Dönmezer tarafından 9 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Emre Dönmezer

Emre Dönmezer

İsim:
    Emre Dönmezer
    Akvaryum aydınlatma armatürleri özel , yurtdışı fabrika üretimi olup, dış kasası ısı dağılımını en verimli şekilde sağlamak amacı ile %100 Anodize Alüminyumdan imal edilmiştir.

Akvaryum aydınlatma armatürlerinde kullanılan reflektörler Alman malı cilalı saf alüminyumdan imal edilmiştir.

Hiçbir koşulda paslanma ve kararma yapmaz.

Her daim en yüksek ışık yansımasını sağlar.

Bitki, Tatlı ve Tuzlu su akvaryumlarında kullanıma %100 uygundur.

Akvaryum aydınlatma armatürlerinde vossloh schwabe alman elektronik balastlar kullanılmıştır.

Piyasada satılan çoğu akvaryum aydınlatma armatürünün aksine enerji yönetmeliğine uygundur. L.V.D. ve E.M.C sertifikaları mevcuttur.

24 watt - 39 watt - 54 watt ve 80 watt T-5 florasanlar ampullerini gerçek güç değerlerinde çalıştırır.

Florasan ömründe azalma yaratmaz.

Voltaj dalgalanmalarına karşı korumalıdır.

Uzunluk :600 mm
    Genişlik :500 mm
    Yükseklik :45 mm

Bitkili akvaryum yapmaktan vaz geçtim sadece Discus akvaryumu ile devam edeceğimden artık kullanmayacağım için satıyorum. 1 aylık bir cihazdır. Sadece 2 hafta kullanıldı. Yanında 1 adet kullanılmamış Coralstar verilecektir.

Fiyatı: 530,00 TL

Ekli Dosyalar:

2. Emre Dönmezer

Emre Dönmezer

İsim:
    Emre Dönmezer
  3. Emre Dönmezer

Emre Dönmezer

İsim:
    Emre Dönmezer
    500 TL olarak güncel alan arkadaşa bir adet hiç kullanılmamış coralstar ile bir adet aquastar hediye

Sayfayı Paylaş