1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

60 lt Akvaryum

Başlığı 'Foruma Hediyeleriniz' kategorisinde GKARE tarafından 25 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer
    Herkese Merhaba,

Yer darlığı nedeni ile 60 lt bombeli akvaryumu Forumumuzdan bir üye'ye hediye etmek istiyorum.

Talepde bulunacak arkadaşlar sadece bu konu başlığından yazışsınlar. İstekliler arasından seçimi forum yöneticilerinden fikir alıp o doğrultuda karar vereceğim. Arkadaşımızı bu konuda duyurduktan sonra kendisine özel mesaj ile bildirimde bulunacağım.

Verilecekler :

- Akvaryum
    - içindeki lamba (komple)

Not: Tepe filtre motoru bozulduğundan onu veremiyorum. Şelale Filtre yada başka bir tepe filtre ile kullanılabilir. Akvaryum Uzun süredir Banyoda duruyor sızdırmazlık kontrolü mutlaka yapılmalı. Hatta Usulünce Tekrar silikonlamak tavsiye edilir.

Teslimat Sadece Elden Yapılacaktır. 18 yaşın altındaki forum üyeleri velileri ile birlikte gelmelidirler.
    Akvaryumu Elden Teslim Edebileceğim Yerler ; (Aşağıdaki teslim koşullarına uymayan arkadaşlar talepde bulunmasın lütfen)

1- Ataşehir Merkez - Göbeğin Orası MCDonalds civarı,
    2- Sancaktepe Belediye Binasının Önü,

Not: verip vereceği bir akvaryum amma da şart yazmış diye düşünmeyin lütfen. Bu şartları kırılmaca darılmaca olmasın diye yazdım. Kaş yapalım derken göz çıkarmayalım diye yaptım. Talepde bulunacak arkadaşlarımız da aynı hassasiyette davranırsa memnun olurum. Hafta içi mesai saatlerim çok yoğun ama yine de bir program yapabileceğime inanıyorum.

Fotoğraflar aşağıdadır. Tekrar söylüyorum sadece akvaryum verilecektir.

2. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Cevap: 60 lt Akvaryum

Gürel bey bu örnek davranıştan ötürü sizi can gönülden tebrik ediyorum. em34:em34:em34:em34:em34:em34:

3. attar

attar

İsim:
    Halil ATTAR

Eğer Ankara' da olsaydınız büyük bir memnuniyetle almak isterdim :( yine de Ankara'ya bir şekilde gelme imkanı varsa lütfen özelden mesaj atın :)

4. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer

Hediye olmasına rağmen hiç rağbet görmedi?

1 haftaya kadar alan çıkmaz ise bizim oradaki akvaryumcuya bırakayım o ne yaparsa yapsın.

5. kazanowa_93

kazanowa_93

İsim:
    EMRE YAMAN

Sayın Gürel bey Konya Seydişehirde makina mühendisi öğrencisiyim. İstanbul'a gelme şansım yok alıcı ödemeli kargo ile bana yollarmısınız ? Gerçekten büyük bir sevaba girersiniz.

6. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer

1- Kargo konusunda biraz araştırma yapmak lazım. Gönderdiğim kargoyu siz karşı taraftan almaz iseniz kargo gidip geliyor ve masrafını ben ödemek zorunda kalıyorum.

2- Malzemeyi çok iyi paketlemek lazım.

18 yaşında Makina mühendisi öğrencisisin. Balık bakma kızlara bak (Ahlarını Almadan) :D... Bu tavsiye ile çok duanı alırım senin :D...

7. kazanowa_93

kazanowa_93

İsim:
    EMRE YAMAN

Gürel bey korgonuzu alacağıma emin olun, bana güvenebilirsiniz.

İkincisi ise kargo şirketine kırılacak eşya diye belirtirseniz paketleme gibi bir gayret de bulunmanıza gerek yok.

Üçüncüsü ise makine mühühendisi ve kızlar hiç düşünemiyorum aliye:gif

İlginiz için teşekkürler.

8. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Kadıköy/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Gürel Bey ben Hasanpaşa-kadıköy deyim akvaryumu yeni düşündüğüm yosun duvarında kullanabilirim...Eğer uygun olursa özelden yazışalım.Saygılar

9. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer

Ozan Bey sanırım ataşehire gelebilecektir. Hayırlı uğurlu olsun umarım hediyemizin kendisine ve portala faydası dokunur.

Ozan Bey Özel Mesajdan bir program yapalım üstad.

10. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Gürel bey örnek davranış için tebrik ederim ve teşekkür ederim. em34: em34: em34:

Şehir dışından ziyade foruma yeni üye olmuş ve ilk mesajını hediye konusuna atmış bir kişiye gitmemiş hediye. Buna sevindim. Forumumuzda aktif olan Ozan beye gidiyor anladığım kadarıyla. Hayırlı uğurlu olsun.

11. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer

Evet telefonlaştık bugün inşallah buluşacağız.

12. GKARE

GKARE

İsim:
    Gürel Göçer

Akvaryum Ozan Bey'e elden teslim edilmiştir...
    Konu kilitlenebilir...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş