1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

60x30x40 Eskisi Gibi :)

Başlığı 'Bitkili Akvaryum Portalı' kategorisinde ozgr tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    Saygı Değer Portal Ailesi;

Öğrenci zamanımda kurduğum akvaryumun tıpkısının aynısını tekrardan kuruyorum ama bu sefer High Teck olarak temo4

Taban olarak Murat Abi'min Efsane tabanında bulunan tropikal aquacare plant ve sera depot hiç biryerde bulunmadığı ve hatta aquacare plant artık Türkiye'ye getirilmesinde büyük sıkıntılar doğduğundan dolayı alternatif bir taban yapmak zorunda kaldım :bilmem:

Substrate olarak JBL florapol 200 Kullandım;

Daha sonra üzerine biraz Hagen Kum ve JBL Ferrotabs Proflora Serpiştirdim;

En son olarak ön taraf 10 cm arkalar 15-17 cm arasında Hagen Kum ile tamamen kapattımtemo8

Alt taraftaki bandı görmezden gelin köşebentlerim geldikten sonra tamamen kalkacaklar :dans:

2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Güzel bir kurulum olacağı belli elinize sağlık. Bende yeni kuracağım tanka bu tabletlerden eklemeyi düşünüyorum bakalım.

ozgr bunu beğendi.
  3. Sky2007

Sky2007

Yer:
    Konya
    İsim:
    Mustafa Sırlı
    Devamını bekliyoruz :okey:

4. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz
    Yavaş yavaş oluyor mu ne temo4temo4

15 kiraz 15 sakura karides eklendi.
    Değişik bitkiler isimlerini bilmiyorum tütün zeytin falan var hafızam zayıf isim konusunda temo3

Tunç beyin gübrelerini de aldık :dans:

Şimdilik mayalı sistem CO2 için difizör de tamam ama şimdilik CO2 vermek sakıncalı gibi geldi bana tabanın oturmasını bekliyorum biraz.

Sayfayı Paylaş