1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

%67 İndirimli Samsung Galaxy S3

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde DALGIÇ tarafından 20 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Portal sakinleri az önce bir arkadaşım link attı bu site hakkında bilgisi olan varmı acaba? Güvenilir olup olmadığını nasıl anlayabiliriz. Bu fiyata bu telefon bana pek inandırıcı gelmedi .
    Samsung Galaxy S3

2. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    KUSURA BAKMYIN

3. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Satılık telefonunuzu 2. el sitelerinde ilana koyarak satabilirsiniz. Burası 2. formu konuda 2. el konusu değil.

4. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Ben yanlis birsey yaptiysam kusura bakmayin ticaret yapmiyorum sadece sizin isiniz gorulsun diye bir teklifte bulundum kusura bakmayin

5. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Önemli değil sert çıktıysam sizde kusura bakmayın. Mesajınızı ilk okuduğumda hazır konu açılmışken araya sıkıştırayımda satılsın mantığında düşündüm. Konu ile alakası olmayıncada yazmış bulundum 2. el düşünmüyorum teşekkür ederim.

6. ENVER

ENVER

Yer:
    Bursa
    İsim:
    enver GUNTEN
    Insallah istediginiz telefonu bulursunuz ama oyle sitelere bence inanmayin cunki boyle telefonlar bende cok arastirdim bazilari sadece istanbul garantili bazilari satarken garantisi benim diyor yani bence gidip resmi firmasindan almak ucuza kacmayin iyi aksamlar.

7. DALGIÇ

DALGIÇ

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Koray akpınar
    Aynen öyle samsung yetkililerinin siteden haberi yok ,sayaçta fırsat için son 4 saat diyordu şu anda tekrardan başa dönmüş.

8. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Ya hiç gelmez. Gelsede çin malı emitasyonu gelir hiç bulaşmayın.

Sayfayı Paylaş