1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

68x 68 x 55 Yeni akvaryum kurulumu

Başlığı 'Nano Reef Akvaryum Kurulumları' kategorisinde mandarin tarafından 29 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. mandarin

mandarin

İsim:
    egemen kaya
    Cevap: 68x 68 x 55 Yeni akvaryum kurulumu

Henüz seyahatim bitmedi . annemden aldığım bilgilere göre 3 adet palyaço balığım kayıp onun haricinde hiçbir sıkıntı yok .baliklarin ölüsü yada dirisi meydanda yok ne oldu anlamadım 5 gun gitmedi sadece annem acaba ölmüş ve doktor karidesler, çiyanlar tarafından yenmiş olbilirlermi . Blue tank balığım duruyormuş . İyi görünüyormuş ... Anemon da iyiymis ( daha öce iyi halini göstermiştim o yüzden yorum yapabiliyor ) ama palyaçolara şaşırdım kayboldular.

2. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Akvaryumdan atlamis olma ihtimalleri veya ölmüs olma ihtimalleri var ama demek ters gidin birsey var.

Sent from my Huawei Ideos X5 using Tapatalk

3. mandarin

mandarin

İsim:
    egemen kaya

Bencede ters birseyler var 3 balık birden 5 günde normal değil . Dönünce anlamaya çalışacağım durumu .

4. mandarin

mandarin

İsim:
    egemen kaya

Arkadaslar yesil bubble alg neden cogalir . Onlari manuel el ile patlatmadan cikartmak yerine yok edecek bir urun ve canli turu varmi .

5. kupeli

kupeli

Yer:
    Ankara

Bendekiler kendiliğinden yok oldu. Gerçi bi ara tuzluluk 1030 olmuştu. :D Onunda etkisi olabilir. Ama ben severdim kerataları.

6. mandarin

mandarin

İsim:
    egemen kaya

Şimdi benim sorum su arkadaslar ben evde yokken gelen fotolardan gördüğüm kadarı ile bir miktar bubble alg çoğalmış 3 soyları balığım olmus yani cesetler ortada yook ama kayıplar birde kayalarımda bir miktar sakal yosun oluşmuş ki bunlar arka siyah fonumda da var. 4 Mayıs'ta döneceğim o zamana kadar yapacaklarımı. Düşünüyorum ama öğrenmek istediğim neden oluşur bunlar yada neden olur eksiğim ne fazlam ne suan hiç bir degeri bilmiyorum dönünce ilk olarak test yapıcım . Biraz bilgi vermenizi rica ediyorum.

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Bu şekilde yorum zor Egemen. Evde kim bakıyor ne yapıyor bilemiyoruz. 3 adet percula ölmüş ise ve içinde kalmış ise yosunlanmayı doğal olarak tetikleyebilir.

8. mandarin

mandarin

İsim:
    egemen kaya

Tamam hocam döndüğümde detaylı bilgi aktaracağım sizlere ve ters giden birşeylerr varsa açığa kavuşturalım.

Sayfayı Paylaş