1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

7 natteri ile 2 astronot aynı tankta

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde safak tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. safak

safak

7 natteri ile 2 astronot aynı tankta.Bu video natterileri canavardan öte hatta akvaryumdan atlar beni yer gibi yanlış bilgi edinenler çok var ama natteriler sanıldığı gibi çok saldırgan değillerdi işte örnek bir video gerçekten astronotlarla natteriler iyi kanka olmuş :D

7 piranha 2 astronotus

2. veteriner

veteriner

Çok teşekkürler, güzel paylaşım. burda:gif

M.D. 8

3. ORGO

ORGO

İsim:
    Orhan Özdemir

Video açılmıyor..

4. X_snr

X_snr

böyle akvarryumum olacağına hiç olmaması daha iyi olurdu böyle sadist insanların paylaştıkları videolarada genelde küfür etmekle cvb veriyorum sosyal paylaşım sitelerinde sözüm meclisten dışarı tabi o fareyi o tank atıp yem yapanı o büyüklükte astronotları o akvaryuma hemde yedi tane piranayla birlikte salan caniye çok şey söyledim içimden emin olun onunki hobi değil resmen cehalet gizli:

5. ozgr

ozgr

İsim:
    özgür durmaz

Dehşet verici bir video. aha:gif

6. GreenmaN06

GreenmaN06

Doğal Ortamlarındada Bu Balıklar Fare Vb Canlılarla Besleniyor Ordada Canlı Canlı Tüketiyor.Canlı Yeme bu Kadar Tepki Gereksiz Gibi.Astronotlar Olgunlaşmışlar ve Nattarilerin Nerdeyse 2 Katı Büyüklükteler.Tabiki Nattarilerden Korkmayacaklar :) Farklı Güzel Başarılı Bir Video...

Sayfayı Paylaş