1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

72X1 Watt Power Led Armatür,tunze 9004, Tunze6025, Su Tamamlama

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde azece tarafından 24 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. azece

azece

İsim:
    Abdullah Z. CEYLAN
    Okul hızlı ilerlediği için vakit ayıramıyorum, herşeyi satıyorum. İsteyen olursa 90*40*35h mobilyalı taçlı sumpsuz akvaryumuda satabilirim. Şuan dolu vaziyettedir oturmuş suyu ile alabilirsiniz.

Armatür 280 tl

Tunze 9004 : 220 tl (kutusu ve temizleme fırçası dahil)

Tunze 6025: 60 tl (kendi orjinal cam dışına takılan mıknatısı yok onun yerine iş görecek mıknatısı var resim eklerim )

Su tamamlama :120 güzel bir sistem 1 şamadıra temiz su kovasında 2 şamandıra (biri bozulursa diye) tuzlu suda 12v kafa motorlu)

Akvaryum istenirse eğer oda 150 tl ön cam ekstra clear.

iletişim 05433306568 Mamak/Ankara

Akvaryum temmuzda yaptırılmıştır. Ön cam extra clerar dır bir 2 çiziği var. Su ekleme yeni değiştirdim 2 gün kullanıldı. Kredi kartına taksit yapılır.

2. azece

azece

İsim:
    Abdullah Z. CEYLAN
    Akvaryum verilmiştir kalanlar güncel.

3. azece

azece

İsim:
    Abdullah Z. CEYLAN
    Kum,kaya ve akvaryum verilmiştir güncel liste aşağıda. takas olarak fluval 305 dış filtre olabilir.

Armatür 280 tl

Tunze 9004 : 220 tl (kutusu ve temizleme fırçası dahil)

Tunze 6025: 60 tl (kendi orjinal cam dışına takılan mıknatısı yok onun yerine iş görecek mıknatısı var resim eklerim )

Su tamamlama :120 güzel bir sistem 1 şamadıra temiz su kovasında 2 şamandıra (biri bozulursa diye) tuzlu suda 12v kafa motorlu)

Sayfayı Paylaş