1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

80,000 $'lık arowona

Başlığı 'Afrika ve Asya Balıkları Forum' kategorisinde cirol tarafından 19 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
  2. taygun

taygun Guest

80,000 $'lık arowona

Arowana'lar benim favori balıklarımdan birisi ama ne o kadar para verilir mi tartışırım. Diyelim ki verdim, onu alıp da fuarda sergiletmem. hehe.gif Kısacası, her yönüyle negatif hehe.gif

3. Aguila Negra

Aguila Negra

İsim:
    Serdar MUMCU
    80,000 $'lık arowona

Besleyecek yeriniz varsa bizim orada bir akvaryumcuda 10-15 cm.yavrular vardı,fiyat sorabilirim Tamer bey.

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK
    80,000 $'lık arowona

Bu parayı verebilecek Arowana hastası elbet vardır. Ancak ben bir balığa bu kadar para vermem Baştan bir süstem kurulumu olursa ( tuzlu su tabii ) bu para verilebilir ancak tek bir canlıya vermem.

5. taygun

taygun Guest

80,000 $'lık arowona

teşekkürler Serdar hocam,

Henüz kendimi Arowana alacak kadar cesur hissetmiyorum. Yani tek balığa bakmaktan ben mutlu olmam. O balık da tek başına beni görmekten keyif almaz. haha:

6. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik
    80,000 $'lık arowona

Ya o fiyata altıma Vw Touareg çekerim.Çok pahalı bence...:D

7. ZeRo-x7

ZeRo-x7

Yer:
    İstanbul/ Beykoz
    İsim:
    Murat Sarıoğlu
    80,000 $'lık arowona

Pahali evet. Ama alan vardir kesin. :F

8. ft25

ft25

İsim:
    Furkan TEMEL
    80,000 $'lık arowona

Arkadaşlak ben tek bir balığa para verecek olsam en fazla 70-80 lira arası veririm.Ben 80.000 $ ra akvaryum sarayı kurarım :D

9. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    80,000 $'lık arowona

Bu kadar olmasada bi düşünün nelere para vermeye başladık.Örnek olarak kilo işi taş alıyoruz çevremizdeki arkadaşlar çoğu zaman dedikleri söz işin gücün yok taşa para veriyorsun sokakta bir sürü taş var diyorlar.Kısacası bu hobinin ucu bucağı yok bence.

Sayfayı Paylaş